ci prezident musi potvrdit zvolenie p. centesa za prokuratora alebo nie tak to neviem. ale ak nie je vyslovne napisane, ze musi, tak tento problem je hlupost a kauza centes je len politicka bublina. ale podla mna prezident je voleny ludom a tak ma pravo vymenovat alebo nevymenovat takuto osobu do funkcie. ak by musel vymenovavat generalneho prokuratora, tak potom funkcia prezidenta je v tomto state uplne zbytocna. to zrovna do prezidentskeho palaca mozeme posadit slamenu babku, dat jej klobuk, namiesto oci budu gombiky, namiesto nosa bude mrkva na a takto sa aspon usporia statne peniaze.


