najvacsi omyl pravice, a vobec ekonomov je, ze stat povazuju za zleho vlastnika. existuju STATNE cinske firmy (komunisticke), ktore su velmi uspesne, velmi tazko to ekonomicky zdovodnit z ich uhla pohladu. velmi zalezi na tom, ako sa veci nastavia a ako sa to cele vedie. vsetko je to o LUDOCH a ich mysleni.


