system sukromnych a jednej statnej poistovne po rokoch ukazal svoje mantinely. zo zdravotnikov urobil zdravotnicky proletariat a tak sa cudujeme, ze bezne nemocnice nemaju na bezne vo vyspelom svete zavedene technicke zdravotnicke zariadenia. na jednej strane poistovne produkuju zisk a na druhej slabo plateny personal, slabe a zastarale technicke zariadenia. dakujem pekne, ked ma musia rengenovat s pristrojom, ktory este kupili komunisti...no to teda dakujem pekne pan premier....pozdravujeme tropicky CYPRUS.


