ja si osobne myslim (a nie len ja..), ze financny system zalozeny na dlhu je neudrzatelny. za posledne 4 roky FED vytvoril viac dolarov nez spotrebovali USA na financovanie druhej svetovej vojny. vsetky tieto peniaze nevytvorili ani jedno pracovne miesto v USA. je to neuveritelne, ale tieto peniaze sa utopili v dlhopisoch, zlate, rope, .....cize tento system produkuje dalsie peniaze, ktore neodzrkadluju realnu ekonomiku. mnozstvo penazi v bankovych systemoch sa nesmierne nafukuje. za poslednych 40 rokov sa mnozstvo penazi viac ako zo40 nasobilo. To samo hovori za seba.


