je katastrofou, ze sa do parlamentu dostanu takito fuseri ako SAS. je to ciste akoze pravicova strana, ktora by mala podporovat bankokraticku spolocnost a namiesto toho podporuje akesi imaginarne predstavy o europe bez dlznikov ako su grecko (mozno zaradit aj taliansko, portugalsko, spanielsko...).
ak nebude euroval tak grecko ide do bankrotu a s nim pravdepodobne aj ine krajiny. bankovy system je tak prepojeny, ze kolaps jedneho maleho moze sposobit retazovu reakciu a nebodaj skolabuje niekto velky a silny ako napr. taliansko co by znamenalo definitivny kolaps celeho eura v takej podobe ako ho pozname dnes...
jednoducho chyba je vo vasom prijmaci pan sulik...


