ruska revolucia bola urcite pozitivnou vecou pre cely svet. ak uz nie z politickeho hladiska tak urcite z vojenskeho. dnes je moderne potlacat jedinecny uspech ZSSR pri porazeni hitlera. keby nie predvidavosti a velmi vysokemu IQ stalina, tak dnes by svet vyzeral uplne inac. urcite by sme tu nemali tento typ kapitalizmu ale by sme tu mali nieco ako nevolnictvo celeho sveta ktory by ovladali len a len elity z SS. vsetka poda a tovarne by patrili len elite SS. mnohe narody by uplne vymizli zo sveta. Eichman v tomto mal celkom jasno, ze sa nebudu robit ZIADNE KOMPROMISY. verim tomu, ze ak by sa nemecko dostalo ku kaspickej rope, tak dejiny sveta by sa uplne zmenili. anglicania a americania by uz nikdy neotvorili ziadny druhy front a nemecko v tom case malo vedecke kapacity na vyrobu atomovych zbrani. neexistovala by ziadna sila, ktora by toto zvratila. preto patri velka vdaka vojakom cervenej armady, ze dokazali aj s bozou pomocou hitlera porazit.


