DODATOK:
mozno medzi martinom a zilinou je taka husta doprava, ale i tak v anglicku to riesia nieco ako cestami s dvoma pruhmi jednym smerom a druhe dva su oddelene ako na dialnici ale nie je to dialnica (pravdepodobne u nas by sa to pokladalo za dialnicu), sirka pruhov je upne rovnaka ako na dialnici ale preco to nie je dialnica to uz neviem...a pritom takato cesta vedie napriklad do imminghamu, ktory je najvacsim namornim pristavom v uk...a denne tade prejde obrovske mnozstvo kamionov...urcite viac ako na celom vychodnom slovensku dohromady....


