privatizacia dochodkoveho systemu bola obycajna hlupost na ktoru sa nachytali takmer vsetci obyvatelia slovenska.nas cigansky spoluobcan z rimavskej soboty, s takym zvlastnym menom p. vlk sa rozhodol sprivatizovat to a zarobit na tom. onoho casu firma vlk ktora posobila v rs len prepravala peniaze ktore p.vlk zarobil cez ine firmy a to fakturovanim,prefakturoval vsetko, prasce,bykov,drevo,zbozie,olej,stroje a zariadenia...tieto peniaze investoval do buducnosti a tak vsetky imanie dalej predal bankerom za rozpravkove peniaze.a tak dnes mame druhy pilier ktory na slovensko priniesol cigansky vajda z rs.bolo by zaujmave,keby sa tu ozval niekto z rs kto tieto veci pozna a nam to objasni co a ako.najlepsi zdroj by bol p.bugar, czaky,a spol. lebo urcite bol to jeden zo sponzorov...preto ak niekto viete nieco tak to tu napiste.k tymto informaciam som sa dostal z novin, ak sa nemylim tak to bol kedysi hlas ludu, skoda ze som si ten clanok o panovi vlkovi nenechal...


