ja osobne proti hitlerovi nemam nic ani proti jeho manzelke eve...jednoducho hitler sa dostal k moci LEGALNE prostrednictvom volieb ale on sa uz predtym prehlasoval za jedineho vodcu nemeckeho naroda...jeho ideologia bola zvratena a rozvratila europu v dvadsiatom storoci.
cize ciste z demokratickeho hladiska adolf hitler bol legitimnou hlavou statu. robotnicka nacionalnosocialisticka strana vyhrala volby no a to sa musi brat na vedomie. demokracia je vlastne diktatura vitaza alebo vitazov parlamentnych volieb...(ale tymto samozrejme nechcem ospravedlnovat nacionalny socializmus a jeho ideologiu....co keby...aj dnes v nemecku vyhral v parlamentnych volbach...a to si uz domyslite co myslim...a zase by bol problem)


