Vasyľ z Buče: Rašistom želám smrť, slovami sa to nedá opísať
Tento pán vraví, že Rusi zhromaždili na ulici Ukrajincov s poviazanými rukami a následne ich postrieľali. Ale každý kto videl zábery v TV tam videl telá na ulici vzdialené od seba desiatky metrov-To by ich museli vodiť po uliciach a každých 50-70 metrov zastreliť jedného človeka. Gro tiel, ktoré boli vidieť v popredí TV záberov boli naozaj mŕtvi ľudia-určite nie herci. Ale nie je preukázané, že to boli obete vraždenia-a vo viacerých prípadoch tam boli detaily, ktoré vyvolávajú značné pochybnosti(zviazné akože ruky za chrbtom-pritom bolo zreteľne vidieť, že povraz je tam len ledabolo navlečený vôbec nie je stiahnutý, mŕtvoly s oblečením vytiahnutým až pod pazuchy-jasný znak toho, že mŕtvolu ťahali po zemi....atď.)Ak sa v Buči diali zločiny tak treba vinníkov potrestať Ale treba povedať, že by tam mali byť prítomný zástupcovia z neutrálnbych krajín-a teraz nemám ani náhodou na mysli z krajín tzv. kolektívneho západu.Inak budú pochybnosti o nezávislosti a pravdivosti.