Rusko hrozí jadrovými zbraňami v prípade pokusu Ukrajiny získať Krym...myslím, že to asi bolo každému zrejmé, že to bude takto. V hre je Donbas-Krym už nie. Všetci to vedia. Akurát mi nie je jasné, ako chcú Rusko dokopať k plateniu reparácií, keď je jasné, že ukrajinský vojak nestúpi na územie Ruska a nebude si to môcť vynútiť silou. Ako im chcú nanútiť podpis mierovej dohody? Ukrajina bojuje nerovný...dá sa povedať až márny boj. Pritom všetkom vôbec nie je isté, že budú mať ukrajinské vojská navrch-či vôbec uhája aspoň Donbas-a či v prípade, že to neustoja a skolabujú neprídu ešte aj o iné časti územia. Nešťastná Ukrajina. Nechali vyklíčiť nacionalizmus a nenávisť a teraz zbierajú trpké plody-až príliš trpké. Majú svoj veľký podiel viny na tom celom-ale toto si nezaslúžili.


