Pred cca 15 rokmi som čítal taký článoček o vtedajšej demokratickej strane-zrejme od nejakého zapáleného slušnolepšieho človeka, pretože demokratickú stranu prirovnával ku komunistickej strane v Československu. Vtedy som samozrejme oponoval,pretože každý troška súdny človek by niečo také nikdy netvrdil-samozrejme úplne zbytočne, lebo slušnoleší ľudia sa predsa inkdy nemýlia. V tej dobe totiž slušnolepšoludia preferovali republikánov a demokratická strana bol ten nechcený póvl a nímandi. Dnes sa všetk otočilo o 180 stupňov a ako póvl sú braní republikáni. Neoliberalizmus je nová mantra slušnolešoľudí a ľavicová politika demokratickej strany je momentálne viac preferovaná než tradičné hodnoty republikánov-tie im nevyhovujú a nevoňajú.


