Čaká sa na prvý čierny okres. Bratislava môže pre zaočkovanosť využiť žolíka
Odporujú si každým slovom-od jedného vaxéra k druhému.Jeden deň jeden povie, že sa buď ľudia zaočkojú,alebo dostanú covid a premoria sa-potom choroba ustúpi.Na druhý deň iný povie, že premkonať covid/premoriť sa nestačí,treba aj tak vakc´ínu,lebo vakcinovaný vôbec covid nešíria.Tretí zas povie, že síce šíria,ale majú nízku vírusovú nálož,a atak nikoho nenakazia.No a príde deň ďaľší,kedy zverejnia údaje z USA ktoré hovoria, že zaočkovaní majú rovnakú vírusovú nálož ako zaočkovaní.Potom zas, že po prekonaní covidu sa strácajú časom protilátky-treba sa očkovať,lebo však nemáš protilátky.Potom sa zverejní, že pár mesiacov po očkovaní už nenamerali ľuďom nijaké protilátky-reakcia že načo?Miera protilátok predsa nie je podstatná...a takto furt dokola. A nazáklade tohto potom idú nastavovať plán,ako bojovať proti chorobe.Čuduje sa niekto, že ten plán furt musia meniť a že je to jedna debilina od druhej