Riziko trombózy je po covide 70-krát vyššie ako po očkovaní, ukázala štúdia
Jediné, čo je v článku pravdivé je,že aj covid aj očkovanie spôsobuje nejaký druh trombózy. To ostatné nie je možné reálne určiť.Osobne si tiež maslím, že covid spôsobuje trombózy častejšie než očkovanie,ale tie konkrétne čísla spomínané v článku mi prídu vycucané z palca,lebo je tu veľmi silné zastúpenie ľudí,ktorí prekonali covid ale súčasne sú aj zaočkovaní. Ak sa u nich prejaví trombóza tak do akého koša budú zaradení? Za ďľšie trombóza sa nemusí prejaviť okamžite a neyžiada si okamžite lekárske ošetrenie-takže nik ju nezachytí.A záver ,že po covide je to dlhodobé a pri vakcínach je riziko len 15-21-tak to je úplne mimo realitu,keď zároveň tvrdia, že po covide pretrvávalo riziko aj po skončení 4 týždňového ,čiže 28 dňového výskumu.To predsa nik nezistí,všetkým tým miliónom ľudí by museli robiť rozbor krvi na hematológii, plus angiologické vyšetrenia a aj tak by dokázali zistiť len konkrétnu poruchu,nie nejaké riziko tvorby.