Jedno mu to je hlavne vtedy keď vie, že nepríde o krk.Ak by vedel,že za vraždu dostane povraz tak by si sakra rozmyslel,či to riskne.Povraz a kúsok mydla-to sú mimochodom všetky náklady na odsúdeného na trest smrti s tým, že povraz aj mydlo je možné použiť opakovane-.pre vojaka guľka.Zrušiť trest smrti preto, že môže postihnúť nevinného-to má akú logiku?Tak to potom nedávajme ani doživotie-veď aj to môže postihnúť nevinného. Doživotie najvyšší trest?Cha,cha-sme sa pobavili.


