V boji proti nacistickému nemecku bojovali dve hlavné armádne zoskupenia.
ČA a USA so spojencami.
USA so spojencami oslobodzovali.
ČA a teda ZSSR kolonizovalo.
Po ukončení II. svetovej sa to ukázalo.
Akým smerom išli štáty ktoré boli oslobodené Západom a USA
a ako sme dopadli aj my - kolonizované Kremľom.


