Asi po PHM v Donecku...
Asi po PHM v Donecku...
Mal by si byť rád.
Veď ruZZi tam nekapú vôbec - naopak sa ich tam asi milión narodilo !!
Takže tí ruZZkí dovolenkári s plnými poľnými pod velením
plk. Strelkova boli nakoniec Ukrajinci ?
No toto ...
Fašistické RuZZko = 145 miliónov mužíkov.
Ukrajina = 40 miliónov ľudí.
Kremeľ sa NIKDY nepustil do sebe rovného.
Iba na malé a slabé štáty si dovolia tie špi navé opice od Uralu !
Samozrejme nikde som nebol.
Dnes veru nie...
Budem ti samozrejme veriť.
Však kto iný ako ty môže vedieť - o svojom triednom pôvode.
Nakoniec - Fico je váš vzor.
Aj nám prezradíš to " keď je po všetkom "
Mám tomu rozumieť, že je koniec 3 dňovej ŠO ?
Sú to obyčajné oší pané - tí vrahovia z Kremľa.
Už nemusí, už si to čítal..
He he he
Stanko sa ako väčšinou týždňa nudí.
Počasie nič moc a pri You Tube si takto krátiť čas - je celkom OK.
Zbytok početnej rodiny sa venuje svojím veciam.
T.j. práci, škole...
To až takto si zobrali v Donecku mužíci k " srdcu " - uhlíkovú stopu ?
Nebudú vypúšťať emisie!
Bravóóó.
Už aby sa táto " RuZZká novinka " rozšírila na väčšie územie latristanu.
A to mal na nohách liliput svoje NAJvyššie štekle.
A stále málo..
Stále málo.
he he he.
Opäť ste dostali po vaších tu pých pyskoch ?
Opäť si si prišiel na svoje ?
No a teraz môžeš spokojne kňučať.
Keď sa ti darí - teš sa.
Ja som už na Ukrajine bol v minulosti 2 x.
Nádherná krajina - kým tam nevpadli zaostalí barbari a vrahovia z RuZZka.
Pevne ale verím, že už nebude dlho trvať a opäť si tam budem môcť cestovať.
Sláva Ukrajine.
He he he.
Klasika FB-kovi hrdinovia.
Normalní ľudia pracujú, socky makajú na FB.
No opäť sklamanie.
Zasa ste dostali po pyskoch - aj pri tom jej odvolávaní.
No asi by bolo najlepšie poslať ho na exkurziu do latristanu.
Takú - akú absolvoval Mazák na gume z Košíc.
Toto je chyba EÚ - že tak dlho otáľa a všetko jej dlho trvá .
Však história jasne ukázala - ako to dopadlo v roku 1938 a neskoršie,
keď sa ustupovalo Hitlerovi.
Putin je to isté - akurát na inom konci planéty.
Tvoja druhá veta je - SPRÁVNA !!
Putin ten sa môže objímať jedine so šikmookými krpcami z KĽDR, alebo Číny.
Ešte aj bradičiak zo Súmračnej je preň vysoký..
Ozaj a ako ste dopadli pri hlasovaní o dôvere pani šľachtičnej ??
Opäť preplesk cez vaše pysky - ako každý deň ?
Odporúčame