Kudy chodil -. tudy krad.
Byl sociálnej demokrat.
Desaťročiami odskúšaná pravda !
Kudy chodil -. tudy krad.
Byl sociálnej demokrat.
Desaťročiami odskúšaná pravda !
Na Slovensku to je z tzv. efektu chudoby.
Za socíku sme nič nemali, tak teraz keď je možnosť - hrabeme.
Často aj zbytočne.
Aj my sme takí.
Bývame v dvojbytovom dome - dvaja.
180m2 obytnej plochy.
Deti chcú mať každý svoje - sólo.
A to je dobre.
Lepšie mať, ako nemať .
Zbytočne veľké.
Ja si radšej počkám na realitu.
V politike typy neplatia.
Kičura ironizuje...
cest.
Tebe niekto ukradol nick ??
Nemormálne - dobre si teraz písal !
Chválim ++++++++
Len tak ďalej....
Vždy je lepšie byť demokrat, ako Prťka a ruZZká oší pana.
Pre svensona je aj Černák " spravný chlap " lebo sa po rokoch priznal...
Ficiny - teda soc ky majú juž vidiny .
Asi z hladu.
Prečo potom to zatknutie v tom videu chýba ??
Rudko - jedine v tvojom RuZZku by to išlo.
Burešovi to dobre začína....
Taraš mužík, iba tupo táraš.
Ty si musel byť veľmi dobre ukrytý, keď sa rozum rozdával.
Toto je pravý vlastenec a charakter !!
Radšej pôjde do basy, akoby mal pracovať pre vrahov.
Rudko - určite ťa poteší, že samotné RuZZko sa zapojilo k zníženiu uhlíkovej stopy.
Gaza net v Nižnom Novgorode, na Ďalekom Východe, Doneck a ďalšie oblasti.
Je pekné od nich, že aj takýmto spôsobom podporia životné prostredie.
PREČO RuZZko odmietlo všetky kontroly OBSE a OSN - na prešetrenie tých veci v Donbase a Luthansku,
čo sa vraj mali diať voči ruZZkej menšine ?
PREČO.
Lebo vrahovia z RuZZka vraždili ukrajinských Rusov.
Vidíš - učia sa od RuZZka.
Aj fašistické RuZZko vyslalo na Donbas a do Luthanska dovolenkár s plnými
poľnými v roku 2014 a po ich príchode začala mela.
Jej vyvrcholenie bolo prepad Ukrajiny 24. 2. 2022.
Vtedy vám tie zámienky nevadili - a teraz už áno ?
On chce napodobiť Petra Veľkého.
Vedie RuZZko do 18 storočia,
Takže máš dôvod na oslavu...
Už aby bol za to Trump nominovaný...
Tomu sa hovorí historické chyby.
V ČSFR sa to stalo - ne vyselektovaním boľševikov a im podobným individuám mimo normalných ľudí.
He he he.
Vidíš, miliony RuZZom idú aj tam.
Pačimu tu nedáš ani jednú fotku niekde zo Sibírskej oblasti, Jakutskej a pod ?
Koľko ľudí sa presťahovalo do 4RuZZka ?
Kde je ruZZký klenot - Ale Pugačevová ?
Kde žije Putinová ex manželka ?
No daj mužík, machruj !
Odporúčame