Tých podnikov tam je určite mnoga.
Pačimu horí iba JEDEN ??
Tých podnikov tam je určite mnoga.
Pačimu horí iba JEDEN ??
Takto to dopadne, keď je niekto nesvojprávne ako bloger a nemôže si slobodne vybrať svoje miesto.
Každý normalný človek ide za lepším.
Iba " genius " ferro tu trpí...
Podpora mladých rodín.
Televízory na pôžičku...
Ked si spomeniem na socializmus - tak sa mi " otvára nožík vo vrecku ".
Žobrota, žobrota - iba žobrota pracujúcich.
No tento pápež sa Ficovi páčiť nebude.
Ked podporuje novinárov.
Potom sorry, nesledujem to až tak do detailu.
No ale sedí hlavne za to že " rozprával "
Mne je šumák v akej nore sa nachádzaš.
Ako by povedal večný prezident.
Je to - i r e l e v a n t n é.
Je zaujímavé, že Strelkov za to sedí v RuZZku.
No nie za to samotné zostrelenie, ale za to že to verejne na fašistické RuZZko prezradil.
Toto si si koľko krát povedala pred zrkadlom o 16:56?
Pripravuješ sa na nejakú súťaž ?
Pre kolaborantov a ostatný ruZZký od pad - áno.
Denno denne nás tu o tom presviedčajú.
U vás ruZZkého od padu je to normálne, že to tak robíte.
Ešteže je na tom dobre Setechov - s jeho zásobami sena pre teba.
Lúza opäť dostala po ich tupých pyskoch.
Klasika .
Je to už každodenná bežná vec.
Moskva nech si aj s tunajším tupým od padom vysejká očičko.
To je fuk.
Hlavne že ruZZí kapú.
Však Iránske, alebo zbrane z KĽDR RuZZko používa už roky a ako prvé z cudziny.
Dobré to vyprieskumovali.
Takže o fleky zatiaľ neprídu.
Neverím, že by niekto pchal dobrovolné ruku Denisovi do pysku.
To sa nauč, nie byť 20 rokov ako soc ka na podpore...
Teba vtedy zatvorili ?
A kde?
Sučany či Pezinok ?
No asi si na tom zle - keď si tam stále.
Takže ďalší čo nedokončil ani osobitnú školu ?
Lebo v ZŠ sa učí dejepis a tam sú " staré " veci na učenie.
Odporúčame