Zase si fašisti v latristane niečo podpálili aby to mohli hádzať na Ukrajincov.
Zase si fašisti v latristane niečo podpálili aby to mohli hádzať na Ukrajincov.
A medzi tým ešte aj Bartek dostane " svoju " dávku.
A vie o tejto aktivite Kotlár ?
Asi mesiac dozadu tajné služby ČR, Poľska a Maďarska zlikvidovali buňku agentov z Bieloruska.
V ten istý čas aj šéf tajne služby Ficílie - zlikvidoval dopravnú značku a jeden automobil.
Kto na čo má - to likviduje.
A čo tvoji Wagnerovci - ich tetovanie sa ti páči ?
Tatko mu vtedy nebral telefón ?
Mužík.
Ja som ju nekritizoval, ja som ju v príspevku pochválil...
Hej ozval sa - a presne o 12:51
Je obrovská sranda, keď tu nejaká soc ka vypisuje o BRICS
a pritom nemá ani na teplé jedlo.takých ferrov je vo Ficilií habadej.
Pred zrkadlom si si dal takúto otázku ?
Ozaj - dnes cesta do Setechova - OK ?
V roku 1985 sedí Kohl s Roubičkom na Krasnoj ploščadi, pričom Kohl číta Pravdu.
Zrovna tu čítam kolego, že do roku 1990 bude mať každá rodina v ZSSR vlastnú
helikoptéru. Závod si to dal ako veľký socialistický záväzok.
Roubiček pochybuje.
To nebude možná a načo by nám vlastne boli ?
Kohl odpovedá.
Napr. - na to, že keď zistíme, že v Minsku majú zemiaky - tak aby sme si po ne zašli...
Konsolidáciu zaplatia hlavne jeho voliči - chudoba.
Zdravotníctvo má peňazí nadbytok.
Len ich treba správne využívať.
Alebo ty už pociťuješ nejaké obmedzenia v uzatovrenim oddelení kde si ?
Konečne !!
Je dobré, že aj NAJsilnejšia strana Smer podporí aktivity
na kapanie vrahov a fašistov z latristanu na Ukrajine.
Nemecko platí 1/4 obratu EÚ.
Keď to prestane - bude v prebytku.
No a Fico a tunajšie soc ky pokapú od hladu.
Pre deb ilov.
Aj Naď predal.
Akurát - peniaze 200 miliónov Eur blokuje
Ficov kamarát Obrán.
Aby boli za tie Naďove dodávky vyplatené z fondov EÚ.
No ale toto už lú ze asi nedali vedieť.
Kuš soc ky.
Deb ko a aj nám vysvetlíš - ako to urobili ?
patrí k 21:25
Ak ešte zvýši pomoc brániacej sa Ukrajine -
tak aj ja prehodnotím svoje názory naň.
Pokiaľ bude " aktívna " ako Lipták .....
O čom však pochybujem....
Odporúčame