Už bolo vyhlásenie.
Vraj bolo zničené pri jeho skúmaní..
Advokát by sa toho mal chytiť..
Už bolo vyhlásenie.
Vraj bolo zničené pri jeho skúmaní..
Advokát by sa toho mal chytiť..
Samozrejme - čo iné sa môže zrodiť v dutom prostredí.
Inak keby si nebol taký deb il, tak ten žobracký systém sme budovali všetci.
Od posledného zametača po generalných riaditeľov podnikov.
Aby sme nepomreli od hladu a dostavali nejakú mzdu - museli sme " budovať ".
11 rokov dozadu.
Inak teraz sú skvelé vymeriavacie základy.
On bol pohodený na ulici, nemá rodičov - dôchodcov.
Najlepšie vystúpením z EÚ a NATO.
Už čakám kedy o tom začne presviedčať Babiša a Tuska !
Ficina do toho - a púl je hotovo !!
Takže úmyselné deštruovaná.
Zrejme jaštermi a Sorošom.
Ten po tom čo mu odstrelili to pohlavne už nevie kde a čo blúzni...
O akých otázkach ficina kvikoceš ?
Už je nejaká zmluva medzi stranami s číslom 101 ??
Keby bol Fiala vytvoril tým nespokojencom ďalšie ministertvá ako to urobil
Fico - bol by mal kľud.
Alebo aspoň pridal nových štátnych tajomníkov.
5,5 miliónová Ficília má väčší počet ministrov a štatných tajomníkov ako vyše
40 miliónové Poľsko.
Ale konsolidujeme.
Súdruh -mne je jedno kto vládne.
My na vláde a kto ju tvorí . nežijeme.
Ja si opíšem každého podľa svojho gusta.
Takže Šulino ma trápi asi ako tvoja " genialita "
No a teraz daj niečo o Šimečkovi nar. 1930...
Keby si bol gramotnejší os dážďovky - tak na pravej strane
riadku je napísané že bol preregistrovamý ppod číslo - 26 294.
No a opäť, keby si nebol tak tu pí, tak po otvroení stránok s týmto
číslom zistíš - ako BOL Šimečka evidovaná a ako aj pokračoval.
Nemáš zač.
T tých tebou menovaných štátoch môže ekonomika krachovať
ešte 60 rokov a stále bude pred RuZZkom.
V elitných štátoch s ukážkovou ekonomickou " vyspelosťou "
a aj demokraciou.
Deb ilko m:
Šimečka Milan reg. číslo : 14 658 bol evidovaný v protokoloch - tých čo si ty dal ako
NEPRIATEĽSKÁ OSOBA !!
No to si tu zo seba urobil UKÁŽKOVÉHO DEB ILA.!!!
GRATULUJEM TI !!!
Milan Šimečka RČ- 14 648 - je v tom zväzku vedený -
ako NEPRIATEŠKÁ OSOBA !!!
Ešte raz ti srdečne blahoželám k tvojej zrejme vrodeneh TUP OSTI !!
Radiátor niečo začal ?
S Náhlikom, alebo s Bartekom ?
No mať ako vlastník sieť kadernictiev -kto by to nebral ?
Je to lukrativný biznis.
No ale niekomu stačí aj 20 rokov byť na podpore - ako o12:20
konoskop - je jedno odkiaľ si sa na socializmus pozeral.
Stále to bol žobracký systém, ktorý aj podľa toho skončil.
O akých biednych amlužniach glupec píše ?
Každý máme taký dôchodok o aký sme sa SAMI za
nášho aktívneho života postarali.
A tak to je správne.
Ficina čo tu robíš ?
Veď vás zrovna Fico kŕmi splaškami v debate v telke a ty o to chceš prísť ?
Čo ti súdruh bráni nejaké médium založiť ?
Alebo aj viacero ?
Odporúčame