No a teraz daj skazku o blahobyte v latrstane a potom o Mrázikovi.
No a teraz daj skazku o blahobyte v latrstane a potom o Mrázikovi.
Takže tých potetovaných nacistov čo si hovoria Wágnerovci a viedol ich
nebohý Pirožkin platil SSam ?
Ďakujem za info.
Toto je pre mňa NOVÁ informácia.
Máš to aj potvrdené Kremľom ??
Správne rozhodnutie !
CHVÁLIM a držím palce - na dobrú mušku pilotom NATO !!
Takže už Západ nemá ani na platy úradníkov ?
No asi budú musieť isť pracovať do raja - latristanu.
Predsa priemer platu 720 E ako sa vyjadril z Moskvy Danko je krásny.
Len sa divím čo teba drží tu - v tej " chudobe "
Žeby sieť okolo tvojej postele ?
Ja ruZZko nepodporujem, takže si uhádol.
NIE som.
Áno.
Putin už Hitlera dobehol.
Nielen vzrastom, ale aj činmi.
To si trafil.
Skrachovanče.
Dialo by sa toto, keby neprišli v roku 2014 ruZZkí dovolenkári s plnými poľnými
na Donbas a Luthansko ?
A keby nezačali 24. 2. 2022 " oslobodzovať " vrahovia Ukrajinu ?
No daj čo sa dialo v tejto lokalite PRED rokom 2014 ?
Samozrejme vy pologramotní žijúci na úkor spoločnosti híkate nad zbraniami.
Ja híkam nad ich životnou úrovňou a čudujem sa, že v 21 storočí
žije časť ruZZov ako zver.
Vrahovia z Kremľa predsa na Ukrajine nemajú " žiadané " straty.
In sa tam naopak noví vrahovia kotia.
Však preto Putin neverboval teraz pol milióna mužíkov, ale IBA 130 000
No a ani žoldnierov z KĽDR a Kuby nepotreboval viac - ako 50 000
No tak nech sa fašistické RuZZko stiahne za Ural a hneď ti bude vyhovené...
Na tvoje suroviny každý sejká.
Civilizované štáty si suroviny kupujú.
Zaostalé barbarské národy , žijúce 200 rokov dozadu ako
napr. fašistické RuZZko ich ešte ale stále kradnú.
Majú tú zaostalosť v DNA.
Čo by za to ruZZké matky dali - keby vedeli KDE je hrob ich syna, ktorý skapal na Ukrajine ?
Či to matky v Mordore nezaujíma - ako dopadli ich potomkovia ?
Potom je to odporný a hnusný národ - ten latristan.
Zver sa o svoje mláďatá viac zaujíma ako ruZZkí rodičia !!
HNUS !!
A takýto mentálny od pad bol za boľševika do roku 1989
nám nanucovaný ako - vzor !!
Si ozaj správny - ale b l b.
NATO tam niečo konalo ?
Ešte raz a POMALY.
Píšeme o NATO ?
Čo to je vysluhový ??
To vám dávajú na Úradoch práce nejaké bónusy pri výročiach vašich evidencií ??
Hej .
Zaliečať sa soc ke.
Jedine aby sa snažila - nezaspať niekde na našej ulici.
Psy to v noci nemajú radi - ruší ich to.
A Iránske, Bieloruzke, KĽDR - tie ma fašistické RuZZko na ukážky ?
RuZZko ich začalo skôr nakupovať..
Čo to je lavorovica ?
Súdruh - nemám kontakty na tvoju kastu obyvateľstva - socky
a teda ani aký sortiment medzi vami beži a je v obľube.
PRESNE TAK !!
He he he.
Jedine super veľmoc akou je RuZZko dokáže po rokoch spustiť
výrobu samochodov - Iskra a za TRI mesiace vyrobia rekordných 130 kusov !!
Tu napreduje pokrok - míľovými krokmi - VZAD !
Bývam na hlavnej ulici - jedine ktorom sa dá prísť k miestnym potravinám.
No a voliči smeromafie - teda tvoji kolegovia, soc ky evidované 15 -20 rokov na Úrade práce
sa tade každý deň po ráne šmochcú na " jogurty" a nejakú akciou desinu.
Jedna z nich sa dostala až do Ficílie pod zn. blbolog.
Typický nick pre taký od pad.
Odporúčame