Aspoň sám vidíš.
Čo volič Fica - to svojím spôsobom " genius ".
-
Kto verí smerákom - navždy bude žobrákom.
Aspoň sám vidíš.
Čo volič Fica - to svojím spôsobom " genius ".
-
Kto verí smerákom - navždy bude žobrákom.
A ja že tvoja mamička..
Lebo iné zviera nemohlo vyvrhnúť niečo v brezni.2020
Musel byť skvelý v tej COCA COLE.
Lebo tá jediná z nápojov NAJviac chutila Ficovi v PENTE.
Som rád, že ho chváliš.
++++++++++++++++++
A určite aj pre Rusiov
Debilný národ oslavuje - debilov.
Stalinovi - vrahovi, ktorý predbehol vo vraždení aj Hitlera stavävajú v latristane sochy aj teraz.
Vybudovať kanalizáciu, alebo cesty , to nie.
Sochy odpadu ľudstva - v latristane - ÁNO !
Určite nás presvedčíš aj linkom.
Ale tupí Slováci - teda časť populácie SR,
chce stále tankovať drahšie ako tankujú v okolo tých štátoch !!
Podpis a bez príspevku ?
Toto je už asi tvoja diagnóza..
Až takto verejne o tvojom otcovi ??
No a nevyrábajú ich na Ukrajine ?
Však už v hlbokom tyle latristanu je bombovo.
Čo tam Ukrajinci strieľajú z gumipušiek ?
Myslíš - niečo ako 3 dňová ŠO na Ukrajine = 1 308 dní ?
A pointa ?
Však pán Štefanec to jasne vysvetlil.
Mohli by to pochopiť aj jednoduchší.
Teda aj ty.
Tupí - to musia mať presne napísané, vymedzené...
Pologramotní tu vypisujú 72 pohlaví.
Ale majú aj ich zoznam ?
Rád by som ho videl.
Či iba tupo opisujú ich manuále ?
Dnes som až vo vyššom veku pochopil prečo bolo potrebne dnes meniť ústavu.
Kvôli negramotným.
Tí musia mať všetko určené, nalinkované.
Normalní ľudia takéto ujoviny majú vyriešené aj bez napísaného.
Takže si klasický rožný statok.
Dvoj - čo až trojzubec ??
No a s ním aj min 2 % voličov pri budúcich voľbách...
Odporúčame