Slabé dvojzubec, veľmi slabé...
Konoskop a aj nám porez radíš - pri akom koryte bol za posledného 2,5 roka ?
Otváral ti kontajnere pri Bille v Turzovke ?
Nakoľko som už dlhé roky dvojnásobný dôchodca - tak si v " hre " ostal iba ty.
To sa tu rozmáha ako nejaká nákazlivá choroba.
Truhlík sa podpíše o 21:22 - ale bez príspevku.
Asi si vzali príklad z komunistu Fica - oblečeného za birmovného...
Opäť sa prejavila " genialita " dvojzubca o 21:30.
Glupko ak o to nevieš do parlamentu ELP - členov VOLIA občania SR.
A KDH má podmienku 2 x a DOSŤ.
Asi nepochopíš - to obmedzenie mandátu KDH - ale snahu so vyvinul.
MIKI bol BOREC.
Vďaka nemu sme v EÚ.
Šimečka a spol. sú teoretici, ktorí nedokážu svojimi rečami zaujať...
Môžu mať milión dobrých nápadov - ale ich nevedia bežným ľudom odprezentovať.
Iba k mostárke....
Ja nie som na chlapov ako tvoj prezident
a jeho " manželky " Náhlik + Bartek
OMYL !!
Tým veľkým mysliteľom si sa zrovna stal po napísaní príspevku o 21:11.
KDE som napísal, že TY si volič smeromafie ?
Táraš mužík, ako vždy.
Zbytočne kvôli dvojzubcovi drať klávesnicu.
Ale poradím.
Omyl kolego.
Ja som dôchodca r.1950.
Času mám na rozdávanie za TROCH.
Ako ho " zabiť " ?
Doobeda sme šli do krajského mesta na obed - hotel Slovakia v /Žiline.
No ale po 14 - čo ?
Do krčmy nechodím, deti s rodinami odišli na Moravu na vinobrania.
Tak poradíš lepšie zabiť čas.
Zrovna mi hrá LUV - Trojan horse.
Paráda
Súhlasím.
Len napriek môjmu už vyššiemu veku nechápem,
prečo ho NAJ milujú tí najbiednejší.
Vidíš glupko.
Na Západe použili eurofondy na budovanie potravinových gigantov.
Vo Ficilií - smeráckí zlodeji na budovanie penziónov pre " vaších " ľudí.
Kvičíš tu zbytočne...
Hej " Naši "
Bodor a spol.
Ale nie lúza čo ho s tebou volí.
Inak oceňujem tvoj pokus zaujať.
Ale u mňa - NULA bodov.
Aby som ti vylepšil náladu - nalaď si Saragossa band.
Na každom šprochu - pravdy trochu.
Slovenské príslovie.
No a teraz sa pochvál, kde si sa ty vyškriabal?
Zrejme max. k kontajnera pri nejakom OC, kde si zapadol.
Tak to kvôli tomu tam tak často behá Fico " niečo " vyžobrávať...
Odporúčame