Prečo potom počas sviatkov boli obchody pozatvárané
a naďalej aj budú ?
Neodporuješ si sama sebe ?
Prečo potom počas sviatkov boli obchody pozatvárané
a naďalej aj budú ?
Neodporuješ si sama sebe ?
Hej - " výhra " pre Slovensko je táto zlodejská vláda.
Boľševici vždy mali blízke ideály s fašistami.
Preto ma vôbec neprekvapuje jeho názor na spoluprácu s fašistamio.
Káže ti to niekto čítať ?
Posledné dve slova tvojho príslovku sú správne.
Zbytok si písal zbytočne.
A tých 11 miliónov dolárov + ruZZké pasy Gdo postrčil
tomu tvojmu Rumunsko -.RuZZkému kandidátovi nám neprezradíš ?
Však aj preto včera pod taktovkou Smeru došlo k zmene ústavy.
Možno Náhlikovi pomohol Bartek
A aj Bartek ako ich spoločník - do " trojky ".
++++++++++++++
Soc ka a ty zverejníš, koľko si dostal na podporách ?
Takže si opäť ako vždy ostal tým oslíkom -ty sám !!
Tiež si myslím, že prezident by sa mal už oženiť.
Hoc aj v zahraničí.
Ale asi si nevie vybrať.
Usilujú oň dvaja:
Náhlik a aj Bartek.
Štefanec:
SDKÚ a KDH.
Teda je chameleón ?
Fico :KSS, SDĽ, Smer
Potom je Fico viac ako chameleón- je politická prost itútka.
Mongolík - byť asistentom znamená byť aj politikom?
No opäť si sa transka blysla tvojou " výnimočnou - genialitou " o 11:03
A teraz daj tú o úspešnej Putinovej 3 dňovej ŠO.
A ako bonus k tomu - o super vysokej životnej úrovni v latristane.
Štefanec je oproti Ficovi amatér.
Ten je aj " väčší " charakter.
To si nevedel skrachovanče ?
KSS, SDĽ, Smer...
Transka - a Slovensko vlastní KTORÉ rafinérky ?
Nože nás pouč.
Odporúčame