Konoskop -chýba mi tam informácia od teba, ako to bolo so schvaľovaným Sputnika.
Konoskop -chýba mi tam informácia od teba, ako to bolo so schvaľovaným Sputnika.
Vyhodené peniaze.
Koľko za ne mohlo byť postavených haciend
pre " naších " ľudí.
Mám to chápať, že ty po ich voľbách končíš ?
Korupcia je demokracia ?
Taká boľševická - že ?
Špinu treba odstraňovať, inak sa zažerie.
V ČSFR sa to neurobilo, komunistov nechali bez povšimnutia
a teraz " žneme " úrody.
ČR bude opäť pod vedením ŠtBá-ka a mega zlodeja.
No a vo Ficilií - Hranol cviči s jeho tupými voličmi už asi 15 rokov.
Však je prezident najvplyvnejšieho štátu sveta.
Tak by mal.
Kvôli čomu si teda dostal ďalší stresík ?
Plať ju bežnou platbou.
Že im tie peniaze prídu za dva dno - koho trápy ?
Zaplať skôr.
Matelko ako vždy nesklamal.
Za chyby aj v jeho partaji môžu iní.
Prečo to nehodil na Šulina ?
Nechaj ho.
On to má poverené primárom ako súčasť jeho terapie na uzavretom oddelení.
Inak ny im tam napr. demoloval zariadenie a pod.
K nadpisu.
Prečo potom tie Tomahawky ešte Ukrajina nemá ?
Je.
Samozrejme je čiste na každom z nás ako " vyhodíme "
naše peniaze do komína hlúposti.
Pre spodinu je elita jedine birmovaný komunista - Fico.
A čo vy súdruhovia ?
Vy jedine u válova pre oFce vo Ficovm košiari ?
Nech vám chutná...
No raz sme to skúsili.
Katastrofa.
Tí nešťastníci majú 70, ale uvažujú ako 90 -tníci.
Máme hodne kamošov okolo 50-tky.
S tými si " mentálne rozumieme."
Ale tí sú ešte zamestnaní a tam majú podstatne menej času ako my.
My si život užívame.
Min. 1 x 14 dní u mora, k tomu 3 - 5 krát na 4 -6 dní v SR , ČR, alebo Poľsku.
A min. 1 x týždenne obed v hoteli + kino, divadla.
+ samozrejme počas týždňa deti s vnúčatmi.
Ale teraz je mrcha čas - tak sa človeku nechce isť až tak von.
Ale ja ti nekážem hlásiť sa k tvojím -lúze.
Však píšeš, že si vyšiel z welness - pačimu sa potom k týmto hlásiš ?
Tohle se nepovedlo - ako by tvoju snahu okomentovali bratia Česi.
Fico bol v KSS, SDĽ.
Čo je potom táto tvoja špi na ?
Súdruhov zo Smeru v Bruseli vytesnili zo všetkých klubov - ako odpad, resp. smrad.
Jedine časti tupej Slovači stále " vonia ".
He he he.
Ja nepestujem záľuby vás mužíkov a biedneho proletariátu.
Odporúčame