Glupko o 16:53.
RuiZZko tie zbrane má ?
Pačimu ich potom zháňa v Iráne a KĽDR ?
Glupko o 16:53.
RuiZZko tie zbrane má ?
Pačimu ich potom zháňa v Iráne a KĽDR ?
Toto si si povedal o 16:56 pred tvojím zrkadlom ?
Súhlasím s tebou.
Treba aby si to obmedzil...
Soc ka - a ty o akých daniach kvikoceš ?
200 milionov za pomoc Ukrajine nám blokuje Ficová mangalica.
O tom asi nevieš.
Soc ka a dane.
He he he
Super vtip!!!
Tú postavu museli mať podľa predlohy - teba.
A prečo sa chce kolaborant a ruZZká šte tka sťažovať na EÚ ?
Však sa presuň do raja - latristanu a nebudeš mať stresy.
Soc ky sa skladajú ?
Komu a načo ?
Na krabicové ??
Vyhrali.
Prepad do 18 storočia.
Priemerné platy 720 E, dôchodky 220 E.
Ceny ako u nás.
50 km na Moskvou končia normálne cesty.
Celý svet - mimo tých čo ich doja ich má v zadnici.
Super výhra.
Najlepšou investíciou je kúpa senka v Setechove - cestom.
Veľmi mu chutí odtiaľ.
Černák bol amnestovaný ??
Opäť si nesklamal svojou tu potou.
Černák bol vodič SAD Brezno.
Hrdina Lučasnsky - kde je mu koniec ?
Bál sa isť za nim, tak sa radšej zavesil.
Aj u nás sa občas vyskytne škodný element -
konkrétne osy.
Osvedčilo sa nám dejiny jedine - vyhubenie komplet hniezda a celej jeho populácie.
Treba teda obdobne postupovať aj v prípade fašistického Kremľa.
Samozrejme atomovky má iba fašistické RuZZko.
Iný nik - si skvelý " mysliteľ ".
S tým sa dá čiastočne súhlasiť.
Mesiac ?
To by musel byť ten tu pý Medvedev k niečomu prikovaný, aby sa nemohol hýbať..
To naozaj sa celé Poľsko zmestilo k tebe domov ?
No musíš ju mať baľšaju...
Však Stalin v čase MIERU v ZSSR dal zavraždiť asi 20 miliónov vlastného obyvateľstva.
Toľko v súčte nezahynulo ani za Hitlera.
Na primitívne a tupé fašistické vedenie latristanu platí iba HRUBÁ sila.
Západ už dlho otáľa....
Ty budeš odo mňa asi niečo chcieť - keď mi tak lichotíš.
Lebo dostať sa k žandárom za boľševika - ako syn odsúdeného
protištátneho živla / tak vtedy titulovali ŠbB- áci môjho otca / dokáže iba FRAJER.
Teda podľa teba - JA !
Ďakujem za uznanie !
Toto si si povedal o 16:10 pred zrkadlom ?
A už tým zandárom nie si, ostal si iba tou a... nou .soc kou ?
Ja sa výlučne riadim tebou - transka.
Ako konáš ty - tak aj ja.
Odporúčame