Ty tiež berieš senko v Setechove od viacerých gazdov ?
Ty tiež berieš senko v Setechove od viacerých gazdov ?
No to je ale obrovské prekvapenie.
Aby kandidát aj vyhral so 105 a vyššími percentami.
Kto by to len očakával...
He he he.
Mediami.
A média asi aj kupujú lístky na predstavenia - kde Ondrík hrá, alebo
platia náklady na jeho filmy.
Opäť si sa tu plysol tvojou skvelou plochozemskou genialitou.
Gratulujem.
Nejakú sa mi snažíš predať ?
Ukrajine aj vďaka Slovensku munícia chýbať NEBUDE.
Sú to síce pekné správy, ale stále je ich málo.
Snáď po dodaní nových účinnejších zbraní a munície - urobí RuZZko
veselšie a šťastnejšie pre život..
Sláva Ukrajinským hrdinom.
No daj koľko ťa ten Otčenáš - pohonič učil...
A co ma bejt ?
Však Putin si sám požiadal o
predlženie hranice s NATO o 1 460 km
keď dokopal Fínsko a Švedsko do NATO.
O tých daniach je to v článku ficovina.
Tieto dane idú mestám a obciam.
Oni sami si VZN-ami stanovujú ich výšku.
Dane z nehnuteľnosti idú mestám a obciam.
Ficová manželka má tiež rozum.
Na rozdiel od birmovného komunistu.
A pointa ?
A teba to trápi ?
Pačimu ?
Nick o 18:44 dokonale vystihuje mentálnu úroveň jeho majiteľa..
Áno - súhlasím.
Veľa mladých s nedokončeným základným vzdelaním je tak orientovaných.
U nás tiež.
Myslia si, že zmena smerovania Slovenska z nich urobí milionárov
a už nebudú musieť rýpať zem krompáčmi, alebo stavať lešenia.
Tie limity na hmotné trestné činy si policajti nezaviedli sami.
Tie zaviedol Fico - aby " amnestoval " svojich ľudí..
Samozrejme ty a tebe podobní vedia Fšecko.
Akurát mať slušný a komfortný život - nevieš.
Ficini - oFce a voliči smeromafie tešte sa.
Vaše idoli sa budú mať ešte lepšie.
A vy ako ?
Odporúčame