Takže už nie 3 dňová ŠO - latristanu ?
Takže už nie 3 dňová ŠO - latristanu ?
Tesať do kameňa !!
Alebo Hitlerovi.
25 miliónov občanov ZSSR vtedy " pošlo "
Potom by mal Stalin viac na mužíkov na vyvraždenie.
Naď to včera dokonale vysvetlil, ohľadom protivzdušnej obrany SR.
Mohli by to pochopiť aj postihnutí voliči Fica.
Mohli, keby nemali v hlavách sečku pre baranov na Súmračnej.
Takže - opäť nepochopili.
Pre " osloboditeľov " - teda vrahov a svi ne od Uralu ?
Slovnaft - nech si to zariadi ako chce.
Chápem, že Fico nechce prísť o " dividendy od Világyho "
Mužík.
A ako si to zariadili Česi, Rakušani a iní NORMALNÍ ??
Všetko toto sa deje veľmi oneskorene.
Vrahov mali takto likvidovať už PRED 2,5 rokmi.
Únia iba kecala a nekonala.
Teraz treba pridať - a dohnať zameškané.
Na tupé ruZZké hov ädá a vrahov - platí iba HRUBÁ sila !
Máš strach, že ako tvoj nový sused by tam s tebou zacvičil ako s opičkou ?
UŽ aby to BOLO realizované !!!
Aj Slováci majú nárok na lacnejšie PHM, nie drahé z ropy od vrahov !!
Novinka z latristanu.
Menia " úspešných veliteľov "
He he he
konoskop - má v legende že je vyberačom kontajnerov v Turzovke pri Bille.
Nad 80 ročný dem enet.
Samozrejme.
Aj na likvidáciu Palestinských teroristov v Kuvajte dával povolenie..
Tie dva štáty musia byť super výnimočne - keď iba DVA si to " dovolia m"
Ostatné asi na to " nemajú "
Čo vy na to súdruhovia zo Súmračnej ?
Kedy sa k ním Ficília pripojí ?
Sme dôchodci - takže sa občas pohybujem aj v ich kruhoch.
Tí najmenej poberajúci dôchodci - sú NOTORICKÝ voliči Fica.
Majú čo chcú.
-
Kto verí smerákom - navždy bude žobrákom !!
Presne takí istí ako boli partizáni počas SNP na Slovensku.
Nejaké regule a pod. pologramotným nehovoria - NIČ.
Hľadať nejaké zemiaky na obživu ?
Vo fašistickom RuZZku sa z takýchto postov odchádza jedine nohami napred a v polohe ležmo.
Ty dôchodok.
Odporúčame