++++++
A teba Gdo vyraboval ?
Vieš to vôbec ?
Ani ošípané nemajú nič s prepadom fašistov z Kremľa Ukrajinu ,
Ale vhodnejšie pomenovanie niet.
Musíme pracovať so slovíčkami - čo máme.
Inak už dávno tu nebolo nejaké víjedko
ako lodičkový úchyl z Kremľa ocumľava 10 -12 ročných chlapcov.
Matky ich odmietli k nemu púšťať ?
Na manuáloch tu fungujú iba ruZZké oší pane.
Fungujúce na senku zo Setechova.
Oni nás nezradilo - iba boli naivný.
Uverili Hitlerovi, že po odstúpení Sudiet kde žilo prevažne nemecké
obyvateľstvo - zabránia v Europe vojne.
Výsledok vieme.
Preto sa teraz NESMIE fašistom z RuZZka ustúpiť ani o centimeter !!
Lebo história a taktika agresorov býva rovnaká
To je zámer.
Veď detičky by boli dezorientované.
Mať v škole normálne WC ako majú v civilizácií - a doma latríny.
Ako by s tým mentálne vysporiadali ?
Nemáš tam chybu ??
V posledom slove.
Nemalo byť namiesto písmen - tv - iba r ?
Áno ?
Takže kto sa snaží priblížiť Západu.
RuZZko, alebo Ukrajina ?
Aj ČSR bola v 40-tich rokoch okolo desiateho miesta sveta .
V roku 1990 sme boli na 54 mieste .
Musel to byť obrovský šok pre " obrancov " hrdo si vezúcich na tanku, alebo BVP
z Ukrajiny " trofej " keramický záchod.
Keď sa dozvedeli o tom, že k ním treba vodovod a nejakú kanalizáciu.
Mali po radosti.
Z miest postupne ubúda obyvateľov - ktorí sa snažia mať vlastné domy v dedinách okolo miest.
Toto už zobúdza niektoré mesta, že znova začínajú budovať nájomné byty za rozumné ceny.
No ale vzhľadom na byrokraciu vo Ficilí , to nejaký rok potrvá kým budú stáť.
Česi sú iná mentalita.
Im stačí dvojibák, pejsek a hodne fajčiva.
Soc ky !
Netreba čakať s natiahnutými paprčami, ale treba začať PRACOVAŤ.
Ako si kto ustelie - tak si aj líha.
To je staré slovenské príslovie - a platí stále.
To je dobre.
História nám ukázala po roku 1945 - že štáty čo ostali kamarátmi s USA -
tie štáty čo okupovalo ZSSR ich a teda aj nás za 40 rokov predbehli o storočie.
Nič nového pod slnkom.
Toto sa robí už dávno.
Opäť senzácia pre ruZZké šte tky.
Ktorého ?
Lebo Naďov je na Slovensku veľa.
Putin - detto.
Nácek o 16:50.
Smer rozhodol a kali to rieší.
Myslím tú pomoc.
Ma Ukrajinu už išlo výzbroje od začiatku roka za 1,1 miliardu E.
Je to VIAC ako za celý rok.
Takže - Slovensko POMÁHA !!
Tam kde treba !
Odporúčame