Mužík.
Máš tam chybu.
No ale u smeráckej tupej oFce - nič neobvyklé.
Za tie stíhačky máme v Brusely 200 miliónov Eur.
Ich vyplatenie BLOKUJE - Maďarsko.
Mužík.
Máš tam chybu.
No ale u smeráckej tupej oFce - nič neobvyklé.
Za tie stíhačky máme v Brusely 200 miliónov Eur.
Ich vyplatenie BLOKUJE - Maďarsko.
Prílet ruZZkých dronov by bol signál pre voličov smeromfie, že treba dievky obliecť do krojov
na podnosy im dať chlebík so soľou a tak čakať na " osloboditeľov " - vrahov od Uralu.
Koľko je u moci Smer ?
Prečo sa už nepotatali ?
PREČO jeho kamarát Obrán BLOKUJE Slovensku 200 miliónov za tie 4 šroty ??
Typická rétorika zlodeja a mafiána z Nitry.
Napriek tomu že INVESTUJEME do zbraní čo idú na Ukrajinu ....
Smerácke teľce - papáte , papáte ?
Za tie " INVESTOVANÉ " zbrane Slovensko utŕžilo tento rok 1,1 miliard!!!
Čo je VIAC - ako za celý minulý rok.
Hlavne že investujeme na Ukrajinu..
Špi ny smerácke..
Stanko sa baví na tunajších ruZZkých onuciach a počúva pri tom
Smokie, Arakain, Turbo ...
Aneta a ty máš koľko pred sebou ?
Či ty budeš večná - ako tvoj Len ion ?
No a to je dôvod prečo ho sc ky a pologramotní - nenávidia.
Určite je lepšie byť fínSSkým chlapcom
ako ruZZkým vrahom.
Až takto si to " dal " tomu odrazu v tvojom zrkadle o 19:00??
Vydržalo to ??
Hej - ako ZSSR " vyčistilo " Afganistan.
No a teraz daj ďalšiu skazku.
Napr o " skvelej " životnej úrovni mužíkov v latristane.
Od smiechu mužík, od smiechu...
1,1 miliardy.
Je to VIAC ako za CELÝ rok 2024.
Keď sa to dozvie Putin - tak pri najbližšej návšteve vyexpeduje Hranola na Sibír.
He he he.
Ďalšia vytočená ruZZká hlísta je v záchvatoch o 18:55
Zmeň súdruh, zmeň...
Rýchlo do toho a púl je hotovo
Keď ti v RuZZku osud pribuchne dvere - okamžite ti otvorí okno.
Glupko.
Tie zástavy používajú vo Fínsku - od roku 1918.
Si bol doposiaľ v kóme, alebo až teraz ti to prišlo v manuále ?
Vy tupolíni - NIKDY nesklamete.
PREČO nás musia v každom príspevku tie RuZZké onuce presviedčať o ich tuposti ?
Oni asi ešte nepočuli o zmluvách - ich platnostiach a sankciách pri ich nedodržaní.
No a teraz sa pochvál čo vybavila tvoja hnedá Ficiona - v latristane, alebo USA.
Nože ho pochváľ - kým nebude ďalší puč.
A nie je to málo Andreji Pavloviči - iba kvôli Poľsku ?
Odporúčame