A prezradíš nám aj na čom je vysmiaty vrah Putin ?
A prezradíš nám aj na čom je vysmiaty vrah Putin ?
Mne sa páči to " skvostné " uvažovanie tunajších glupcov.
Oni zrejme netušia, že hoci sa príjme nejaké rozhodnutie -
ale v súvislosti sa ní m sa musia brať do úvahy
aj podpísané zmluvy.
Mužíci - medzinárodný obchod - to nie je ako vami vykonávaný
nákup ploskačiek Borovičky ráno v Jednote.
Kedy a čím ??
Ja sa tu hlavne bavím...
Ďakujem za toho synaka.
Ročníku 1950 to veľmi polichotí...
Takže už ti skončila vychádzka a uzatvárajú ti oddelenie ?
Takže ešte dostaneš liečiky - a do hajan.
Glupko.
Pán Stubb- NIE JE NIKOHO - premiérom.
To si nuž tak tu pý, že nedokážeš pochopiť ani nadpis ?
A Gde si sa s ním zrovna zišiel ?
Či takto voláš tvojho mydliaceho barana na Súmračnej ?
No a keby ten objem išiel do Európy - tak by to bolo NAD 100 miliard.
Skvelé rozhodnutie EÚ !!
Ešte treba pritvrdiť !!
Ty si videl na " baľšoj " těchňike nejaké " S " ??
Predvolaj tupeľko, predvolaj...
Čo to je súdruh: - žandár, alebo VUML ?
To všetko máš ??
A nie je to nákazlivé ?
Nekvič.
Fico dovezie v igelitkách na špeciále.
Aspoň bude mať dôvod chodiť do Kremľa.
Je...
Ale od smiechu nad vašimi primitívnymi tupinami.
Len tak ďalej !!
Skvelé !
Ďalšia vytočená ruZZká hlísta - pánom Stubbom
Deb ile.
Čo predal Dzurinda - DODNES funguje.
Čo dal Mečiar za 1 Sk už - NEEXISTUJE
ani v obchodnom registri.
U slova " renome " si mal tunajšiu Ynteligenciu odkázať na slovník
- aby si tunajší " špecialisti s VŠŽ zistili čo to znamená.
Lebo nakupujeme " lacnú " ruZZkú ropu.
Inak by sme si to nemohli dovoliť.
Samozrejme my sme do eurofondov platili príspevky ešte za socializmu.
Kutuzov osobne riadil tieto finančné operácie
Byť vizionárom musí byť veľká výhoda.
Čísla športky na budúci týždeň budú - aké ?
a pointa je v čom ?
Prestali ti vyplácať podporu, alebo kvôli čomu si dostal záchvat ?
Alebo sa mali podeliť s tebou ?
Odporúčame