Starí ľudia / teda môj ročník / u nás hovoria.
Nepretekaj sa s koňom a nepresviedčaj smeráckeho k...ta
Koňa neporazíš - a smeráckého ko ta - nepresvedčíš.
Starí ľudia / teda môj ročník / u nás hovoria.
Nepretekaj sa s koňom a nepresviedčaj smeráckeho k...ta
Koňa neporazíš - a smeráckého ko ta - nepresvedčíš.
Kto verí smerákom - bude večne žobrákom.
Nové slovenské príslovie.
Na nejakú exkurziu ?
Poobzerať si vás - tu pé ruZZké opi ce ?
V ZOO som bol už veľa krát - asi by ma pohľad na vás neobohatil.
Mne sa veľmi páči - ako soc ky čo nevlastnia chladničku idú
rozoberať rozpočty štátov.
pajko - prečo máš nick future ??
Keď povedia Putinovi.
Prídeme vám vylízať aj častejšie.
Takže potvrdzuješ, aký boli boľševici tupí - že ho nedokázali vtedy oceniť
a teda to musí robiť umelecká obec až v roku 2025.
Súhlasím s tvojím názorom.
Herec hrá role - ako ho obsadí režisér.
Nie podľa svojho presvedčenia.
TOP človek.
Elita Slovenska.
Zaslúži si.
Koho zaujíma názor nejakého odpadu ?
Ale oceňujem tvoje sebavedomie Pedro.
Čím tupší - tým " dôležitejší "..
Pospolito - kedy teda Fínsko skrachuje ??
Nemali by sa v tom Smere najskôr dohodnúť
čo budú kvákať ich tupím oFcam - ich voličom ?
Čo vlastne ten kriminálnik z NR kritizuje ?
Však podľa Kaliňáka - nepriateľ odíde.
Tak načo vyhadzovať zbytočne prachy na nejakú obranu ?
KONSOLIDÁCIU pre národ a sebe HACIENDY z Eurofondov !!
Transka - Sulík na rozdiel od teba soc ky - PODNIKAL.
Na rozdiel od teba bude stále.
Lebo nie je lúzer ako ty čo nemáš ani na to -
aby si sa premiestnil na opačný koniec tvojho lazu.
A mydlenie vám ide na Súmračnej ako ?
Nemôžem súhlasiť.
Za to môže Dzurinda, Radičová, Odor, Čaputová a hlavne Soroš..
Transka.
Matelko a aj Remišová tie ich haciendy MALI už PRED vstupom do politiky.
Ti si na ne vedeli zarobiť.
Smeráci si na ne zarobili cez eurofondy.
Ale keď si spokojná s tým že oproti ním žiješ ako posledná lúza - mne to žily netrhá.
Gašpar, Gašpar.
Minulý týždeň tu boli informácie, že tajné služby ČR, Poľska a Maďarska
zlikvidovali agentov z BieloruZZka a RuZZka.
Šéf slovenskej tajnej služby zlikvidoval dopravnú značku a žlto čierneho Dogge.
Každý na čo má....
Corleone - ospravedlňujem sa za toho mužíka.
Neprečítal som si všetko, tak som to zle vyhodnotil.
Ty určite k ním nepatríš.
Ešte raz prepáč.
Odporúčame