No počkám si pol roka a potom ti tie tvoje očká pripomeniem.
No počkám si pol roka a potom ti tie tvoje očká pripomeniem.
Soc ky a iný ruZZký od pad.
Z čoho máte stresíky ?
Však vás sa to netýka.
V raji - RuZZku to neplatí.
Transka - to sa musíš opýtať priamo jeho ...
Jedine naše šťastie.
Proletariátom Východu sme už boli a teda vieme aká
to bola " slasť ".
Je to veľmi jednoduché.
SAVO, Ivekmetín, v krajnom prípade vodka + Bromexyn.
Som DOBRÝ !!!
Prečítam si nadpis v sumáre ponuky Debaty -
a podľa jedného som okamžite odhadol, že to napísal
" grenius " ferro.
Momentálne najlepšia slovenská univerzita sa volá
- Masaryková univerzita a sídli v Brne.
Eštok je obyčajný Šukaj.
Má to nakoniec aj v OP.
Súdruh.
Je jednoduchšie a lacnejšie stiahnuť aplikáciu, ako vyrobiť papier a odovzdať ho do rúk zákazníkovi.
Tebe sa ale aj tak týkať nebude - ten sa zbytočne stresuješ.
Aký prínos by mal zo mňa v mojom veku ?
Ty si bol skvele ukrytý - keď sa rozum rozdával.
Iba glupec, alebo nevzdelaný ide do Nemecka zarobiť 3 500.
Však to zarobia TU v nemeckých firmách.
A nemusia byť mimo rodín.
Myslíš ?
No mal som čaj a asi liter Baldovskej - jemne perlivej.
Je to moc ?
Ten čaj bol zelený - Popradský..
Troll - nevie čo to je štatistika.
On opisuje manuál.
Máš aj časové rozpätie ?
Koľko si stihol za ten čas " obslúžiť " baranov na Súmračnej ??
Stanko dostáva - AJ český dôchodok.
Pizza nie je moja pochutina - zrejme vzhľadom na vek.
No taká kačička, sviečková..
Zrovna dnes sme boli v reštike s vnúčatami na vynikajúcu...
Mongol.
Počet aut vo Ficilií je 487 .
V tomto klameš !!
Ostatné veci som nemienil hľadať.
A tie mobily sa okrem iného vyrábajú aj vo Fínsku.
Kde vo Ficilií ??
Vyhlásiš im vojnu, či sa iba budeš hádzať i tvoju hlinenú podlahu ?
Pri ich príjmoch je to mizerná cena.
Čo si tým vlastne chcel ukázať ?
Je zaujímavé, že veľká časť Slovákov sa vysťahovala do Fínska - ale opačne skoro NIK.
Odporúčame