Prečo si občania - hlavne vodili Smeru - mafia s.r.o. neberú príklad
zo svpojho vodcu Adolfa Fica ?
Však keby si každý sebe zdvihol plat o 100 % - tak im ešte šlialeno veľa prachov každý mesiac ostane.
Robte to ako Robo a nič vám nebude chýbať.
Aj na zlatú vaňu našetrite..


