Ale veď to je iba taký obyčajný ľudský príbeh -
bude lnúčať ficina.
-
Inak neobhajujem Kolára, ale nie je to bledomodrom.
Kolár mal auto k dispozícií nepretržite - a NEMAL za povinnosť -
NIKOMU sa " spovedať na čo ho používa.
A tú nehodu - NEZAVIL jeho vodič, ale ten druhý účastník.
V tomto prípade ju zavinil - mafian a zlodej - mladší Gašpar.


