Hej na teba už zaútočili.
Asi jaštery, alebo obdobné Kotlárové kukurice.
Hej na teba už zaútočili.
Asi jaštery, alebo obdobné Kotlárové kukurice.
Keby si sa dostal do 4 triedy tvojej osobitnej školy - možno by si sa v dejepise
dozvedel, že Hitler bol až pri Moskve .
No a ako to dopadlo ?
Treba tú boľševickú " pupočnú " šnúru medzi fašistickým RuZZkom s Ficíliou
raz a navždy zlikvidovať.
Ako Nord Stream.
Ale ty aj s tvojou rodinou určite skôr.
Ty chcieť môžeš aj IQ 45.
No nikdy na to nedosiahneš.
Tak ako to Putin prehlásil 24.2.2022 - prebehne 3 dňová ŠO ?
Pačimu sa zastavil v latristane čas - keď tá operácia trvá IBA 1 275 dní ?
Takto sa tu má písať.
Ako o 19:23.
Najskôr sa predstaví - a až potom napíše svoju ujovinu.
Chválim..
Najskôr musite vy - ruZZké.
Tí majú dlhšiu trasu.
Aby ste rovnako prišli do cieľa.
pisim999 - stále je to dobrá cena, ako bola vami dezolátmi kvákana pred 3 rokmi - 10 Eur.
Jediné tu pé socky - tým treba dať možnosť vládnuť - že ??
Je to v puči - čo sa v dnešnej dobe v tejto zaostávajúcej Ficilií deje.
:To patrilo k 18:01
Iba sa venuje tomu - čím ho príroda " obdarila ".
Až toľká kritika miestnych plochozemcov ?
Takže urguj Kotlára - aby konečne predostrel jeho " výskumy".
Psychický narušeného Kotlára žiaden súd nedá do basy.
Takíto chudáci patria do zdravotníckeho zariadenia s pevnými mrežami a dverami bez kľučiek.
Transka.
A ty ešte nie si v tvojom raji - fašistickom RuZZku ?
Čo ťa drží na tom krachujúcom Západe ?
Dobré a štedré sociálne dávky čo berieš ?
Transka - voči komu vedie SA - nejakú vojnu ?:?
A kde sú krajšie zajtrajšky, o ktorých blúznili tu pí boľševici
tvoji predchodcovia ?
Transka.
Je povinnosťou firiem z fašistického RuZZka
dodať komodity na hranicu SR.
Pokiaľ tak neučinia - je to ich problém.
Fico namiesto lízania Putinovej stolice by mal RuZZké firmy žalovať.
resp. naše firmy - ktoré konkrétne uzatvorili kontrakty.
Keby vrahovia z Kremľa neprepadli Ukrajinu a nevraždili by tam -
nebolo by sa toto NIKDY stalo.
Odporúčame