A preto nám navalila toľko miliardy, k ktorých značnú časť ukradla SMER - mafia
A preto nám navalila toľko miliardy, k ktorých značnú časť ukradla SMER - mafia
Prťka.
Isto aj na Kysuciach je viacero žandárov -
tak to skúšaj u potom uvidíš, ako dopadneš.
K prvej časti tvojej vety - som skalopevne presvedčený,
že tvoj rodný brat - otčenáš z tvojej výuky vie dokonale.
Precedovi veľmi vyhovuje takýto stav.
Aspoň má oFce " zamestnané " a tie si nevšímajú ako ide Ficília
pod jeho vedením z kopca.
Ale ved treba vyčkať....
Zrejme s tebou si pravidelne vytierajú ale zadnice.
Peková je JEDINÁ znalkyňa ?
Priberú sa ďalší a potom budete opäť v žumpe.
Kotlarovi to mali zadať - že ?
On jediný je na svete " akreditovaný ".
Vy tupé te ľce - nikdy nesklamete.
A ty by si mal po ňom určite do toho čela nastúpiť.
Takže podľa deb ilov - SAV je slniečkarská inštitúcia.
Negramotní a zostali vždy inklinovali iba k hrubej sile a k tým čo ju reprezentovali.
Dokonale si vystihol RuZZké " mierové " a susedské podmienky.
V Budapeštianskom memorande sa jednalo hlavne o jadrové zbrane.
Tie mala Ukrajina odovzdať RuZZku a za to
jej RuZZko malo garantovať územnú celistvosť a mier z jeho strany.
No a ako to dopadlo ??
Vrahom a fašistom z Kremľa verí ozaj iba mentálne narušený
Tiež si myslím, že keby si žil v normálnej rodine
už by si mal dávno spať.
A preto treba jednať s ním tak - ISTO !
Na primitivných ruZZkých vrahov platí iba hrubá sila !!
Zemiaky v vobchodoch - pre bežných chudákov - mužíkov.
V čom bolo porušené Budapeštianske memorandum zo strany Ukrajiny ?
To bolo veľmi jednoduché.
Ukrajina odovzdá RuZZku jadrové zbrane
a a za to jej RuZZko bude garantovať územnú celistvosť a mier z jeho strany.
No a KTo toto porušil ??
Uhrík - ten ti urobí najlepší rozbor.
Prečo sa lídri Európy nedohodnú a nevypíšu nejakú odmenu -
ako to bolo v minulosti no strany USA na Bin Ladina
Keby vyhlásili verejnú zbierku - nič by ich to nestálo a vyzbierali by sa miliardy.
Nie milióny, ale miliardy.
++++++++++++++++++++++
KTO za posledných napr. 30 rokov napadol svojich susedov??
Ukrajina či fašistické RuZZko ?
To by už mohli pochopiť aj mentálne postihnutí kolaboranti a ruZZké onu ce.
Odporúčame