Presne si to trafil na toho boľševického vraha, KGB-áka Putina.
Presne si to trafil na toho boľševického vraha, KGB-áka Putina.
No daj, ktorý bežný RuZZ - dôchodca si " vegetí v dvojdome s obytnou plochou 180m2
K 71 narodeninám si kúpi nové auto W - T ROC, automat.
Chodí k moru ma 12 -14 dní a aspoň 4 - 6 x
na kratšie pobyty 4 -6 nocí po svojej krajine, alebo k susedom.
Ja som zažil v minulosti tú háveď - a ich kultúru v dovolenkových destináciách
Č Hory, Grécka, Turecka.
Našťastie už ich okrem Turecka odvšadiaľ " vysánkovali.
Kvôli primitívom z RuZZka neprídu o slušných zákazníkov zo zbytku Európy.
Jedine ruZZom sa dá " VERIŤ."
V roku myslím 1992 bolo prijaté Budapeštianske memorandum.
To bol de facto " obchod".
Ukrajina sa mala vzdať jadrových zbraní v prospech Ruska -
a tí je za to vtedy garantovali územnú celistvosť a nezávislosť na Rusku.
No a ako to dopadlo ???
A čo keby Putin stiahol ruZZkých vrahov z Ukrajiny ?
Nebola by to ZARUČENÁ istota - že bude mier ?
Prečo by musela ?
RuZZi vedia iba:
Vraždiť
Znásilňovať
Kradnúť
Ničiť
Ot ázka.
Keby neboli na Ukrajine - kde by tieto ich " znalosti " realizovali ???
Odpoveď:
V RuZZku.
A preto je táto háved na Ukrajovane.
Fico o tom vie ?
A odobril to búranie?
Ak o tom vie, asi to nebolo uspôsobené na šírenie
" zaručených správ " z raja - fašistického RuZZka.
Od roku 1990 bolo 35 rokov času - kedy si mohol už zrealizovať´ tvoj
" úžasný " podnikateľský zámer.
PREČO si tak doposiaľ neučinil ?
Za boľševika nebolo potreba " papierovať>"
Súdruh ukázal prstom miesto a povedal čo treba stavať a to bolo
celé stavebné konanie.
Nikto neriešil majetnícke stavy, ekológiu a pod.
Čo je na takom stožiari za pamiatku ?
Mongolík, takže potom aj stĺpy el. vedenia by mohli byť technickými pamiatkami.
Opýtaj sa Fica.
*Ten tu najdlhšie vládne.
Pri oboch nastrelených / či strelených ?/ - Šukajovi + Eštokovi sa ani nedivím.
Mladí Fica nevolia, tým sa nepotrebuje líškať.
Už to tu píše asi po 20 x?
Uhorková sezóna - iného niet ?
Už som asi 020 x písal, že čo za tupá čva rga sa sem lepí
a to pri tom, že mám hnoj v ignore a určite sa mu nepodarí preraziť žumpu - ignore.
No Hrochoťan sa snaží aj naďalej.
Tomu sa hovorí tu pá zúfalosť a negramotnosť !
Progresivný.......- len si uži keď si hrdý na to, že máš oboje.
Syfla a aj AIDS.
Transka - že ti nevadí u Fica že bol komunista.
Pavel sa ako komunista - PRESTAL chovať a snažil sa o budovanie demokracie v ČR a vo svete.
Fico ostal boľševikom i NA/ĎALEJ a jeho snaha je iba byť zalezený v Putinovej r i ti.
Vidíte negramoťáci.
Toto je všetko dôsledok činnosti vraha Putina.
Keby nezačal s diverziou v roku 2014 na Ukrajine a následne
24. 2. 2022 s prepadom a vraždením - NIČ by sa z tohto nedialo a nemáme o čom písať.
Česi majú skvelého prezidenta - osobu čo v živote niečo dokázala!
Nie podrž tašku a smerackého aparatčíka - o ktorého sa aj napriek jeho veku
musí ekonomický starať jeho sestra.
No a tiež som spokojný ako pán generál - prezident vytáča tunajšie ruZZkí špi ny.
Odporúčame