Aspoň vidíš dôchodca, že šikovní majú haciendy aj na Floride.
Mimochodm aj Lučanský tam mal, resp. jeho dedičia majú.
No a ty ako tu pá ficová oFca maš - exkrement.
Aspoň vidíš dôchodca, že šikovní majú haciendy aj na Floride.
Mimochodm aj Lučanský tam mal, resp. jeho dedičia majú.
No a ty ako tu pá ficová oFca maš - exkrement.
Zrejme sa Briti inšpirovali Kremľom.
No stále sú slabí.
Kremeľ si korumpuje Fica, nejaká Sajfová je NIČ.
Beňová tam je už asi 25 rokov.
Tiež sme sa o nej dozvedeli iba to, že vraj ohluchla.
Jedna napr. o 17:12
Berie si príklad od teba Pedro - multinick.
Stalo.
Keď hovoril, že ide do RuZZka - tak išiel.
V Kremliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Sabo je slabý.
Ten sa na Úrad vlády k Ficovi NIKDY nedostane - ako Bombic.
Určite lepšie, ako Fico ktorý chodí lízať Putinovi an ál.
Skvelo nám bude jedine pod fašistickým RuZZkom.
Tí čo to zažili - vedia svoje.
Preto aj toľké obrovské percenta získavali strany,
čo mali v minulosti v programe socialistické ideály.
Ozaj KSS ešte reálne existuje,
či sa pre ňu buduje nejaký areál v niektorej ZOO - aby sa na nich nezabudlo ?
Transka - ty ešte nevieš, že na Slovensku je partnerstvo bez sobáša už bežný jav.
Pokiaľ sa tí partneri nestriedajú.
Fica a jemu podobných " pilierov " tradičnej rodiny sa to ovšem netýka.
Pozdravuj pani Svetlanu Ficovú.
Tá musí byť na tom veľmi zle, že ju takto verejne a často ponižuje.
Tup če.
Ale ten tvoj link na článok v Pravde je opäť
iba článok - čo tvrdí zlodej Fico.
Iba zlodej Fico - NIK iný !
Asi nepochopíš..
He he he.
A aj mi prezradíš - KEDY a od KOHO ?
Lebo sa si nejako nespomínam.
Ďakujem.
Ty nepočúvaš pľačovky tvojho voccu ?
Však sa chválil, ako vybavil 200 000 Uzbekov - pre Slovensko
keď bol hľadať prosperitu..
Orban už kupuje dôchodcov pred voľbami , ktorú budú v HU na jar - žobračenkami.
Určite tento " patent " použije aj zlodej Fico pred budúcimi voľbami vo Ficilií.
Lebo dovtedy mu nejaké percento voličov - umrie.
Šeherezááááááááda - ako TRANSKA je všestranná.
Alebo všestranný ?
No ešte pár rokov, a Ficine vykapú skoro všetci voliči.
Potom to už glupci ako Pedro a ďalší odpad velebiaci smeromafiu nezachráni.
Transka.
Tie vlaky mohli využiť aj voliči Smeru, Hlasu, Republiky.
NEBOLI určené - pre JEDNÚ politickú stravu.
Dokonca sa nimi mohli odviezť aj tí čo NEŠLI voliť.
Asi nepochopíš - ale snažil som sa.
Nem,áš zač.
Samozrejme, hlavne že štrbavci a transky vedia...
Keby radšej transky podporila - že ?
Odporúčame