Ak ja ako Európan nasilne unesiem cudziu lod alebo lietadlo zavrú ma na dlhé roky ako teroristu. Týchto tu chcú nielen vopred amnestovat, ale dobre ze nie vyznamenat. Predstaviteľov tej "humanitárnej" organizácie by mali pozatvárať za propagáciu násilia, schvaľovanie trestného činu a navádzanie k terorizmu. Lebo svojimi vyjadreniami len vyzývajú ostatných aby konali rovnako. Inak keď už sa ti "migranti" zmocnili nasilne lode na mori, ako by sa správali v Európe? Tiež by unasali ?


