Rusku veria už všetky hlavné ratingové agentúry, je späť v investičnom pásme
Rusko svetu uz nie raz dokazalo ze ak sa dostanu pod tlak /sankcie, vojna.../ dokazu sa zomknut a vyjst silnejsi. Co je hlavne, Ze Rusi prejedaju len Tolko kolko maju a nikdy nenabehli na system "americkeho sna" teda zit cely zivot na dlh a byt otrokom svojich veritelov. Je pravda ze mnoho rusov zije pomerne chudobne, na druhej strane mnoho amikov si zije na pohlad v blahobyte, avsak ked sa scita ich majetok a dlh, vyjde ze su na rozdiel od Rusov v debete. Kazdy ma pravo si sam povedat ci je lepsie mat vlastny Zigulik alebo Mercedes patriaci niekomu inemu.