Cital som aj Tvoje blogy o praci v Londyne o pobyte v Taliansku,aj o puti do Compostely. Zda sa mi,ze vekom aj skusenostami dozrievas,hoci stale si velmi mlada zena.
:-))pri dalsej trase do Compostely treba dva pary "festovnych" trekingovych topanok-no to je len moj neskodny humor...nie urazanie.


