Treba uznat,ze si nasli velmi sikovneho,ktory ma skusenosti z filmoveho priemyslu. Ved okrem herectva bol aj producentom,ale na jeho "zivotnu" ulohu ho najali onakvejsi producenti:-))
...len by mal byt opatrny,lebo moze pocas predstavenia zistit,ze nehra v akcnom filme s komickymi prvkami,ze na konci nemusi byt klasicky Happy End,ale tragicky zaver.


