...cize domino,naznacujes,ze po 1 a 2 sv.vojne sa nenavist preniesla spolu s imigrantmi za Atlantik? Vlastne to celkom dava zmysel.
...cize domino,naznacujes,ze po 1 a 2 sv.vojne sa nenavist preniesla spolu s imigrantmi za Atlantik? Vlastne to celkom dava zmysel.
Na umelu inteligenciu sa nespolieham,lebo naduzivanie technologii a slepa dovera k technologiam ohlupuje ludstvo a z kazdou novou generaciou sa zhorsuje samostatne kriticke myslenie.
Rusko netreba obdivovat,ani nenavidiet. Treba ho respektovat a obchodovat s nim. Bojovat s nim sa nevyplaca. Spojene Staty to skusaju zo zastupnou armadou a blizia sa k prehre proxy armady.
Co je tiez humorne-ked sam seba povazujes za moralnu autoritu a beries sa tak nesmierne seriozne.
Jedno si zapamätaj...v konflikte,ktory prebieha na UA dosiahne RF to,co dosiahnut potrebuje. Dobieha odchadzajuca administrativa konciaceho prezidenta,Blinken,Sullivan a dalsi robia posledne veci,ktore este mozu stihnut. Precitaj si moj dnesny blog-odporucam antidepresiva...
:-)))spolocenska zodpovednost medii? Dvojake metre,manipulacie,ucelove lzi,ucelove zamlcovanie-toto je ta spolocenska zodpovednost! A neprestava ma fascinovat "slizke pokrytectvo" z Tvojej klavesnice.
No nie je krasne,ked si niekto takto vo vlastnej fantazii vykresli pribeh? Osetrujuci personal chvalim,ze Ta nechavaju tvorit:-))
Ja si prosim radsej dalsiu terapiu-sice som tak nepoddajny,ze nema sancu na uspech,ale clovek sa zasmeje,lebo tie terapie su absurdne vtipne.
Vdaka za informaciu. To som nevedel. Ale ta fabrika musi byt lakadlom pre investorov-tradicia,kvalitna vyroba a na mzdach skvela uspora oproti nakladom na mzdy v Zap.Europe.
No,ked si presvedceny o mojom nacizme-mozes podat trestne oznamenie,ale to neurobis,lebo mas hnede v nohaviciach. Cau,uz na Teba nemam cas.
...aby sa nezabudlo:-)))
Piste mi,ze som aj sudruh,dezolat,kremelsky agent a ideologicky kolaborant. Kazda nalepka Vam ulavi z chronickej zloby:-)))
Teraz si sa prejavil uprimne. Si velmi predvidatelny.
Lavrov je velmi podobny strateg,ako bol Kissinger a Brzezinski. A samozrejme-tiez by ma tie privatne rozhovory zaujimali. Hlavne,aby Trump "prezil" toto cakanie na inauguraciu. Privelmi tuzili ho zastavit väzenim,alebo atentatom. Boli velmi motivovani...
Do vecera sa rozlucim...mam coskoro vychadzky:-)))
Ty,z obrazkom sibenice a indoktrinovanym myslenim,odvadzas pozornost od tematiky k uplne nepodstatnym smerom-klasicka manipulacna technika. Niektori to robite sikovnejsie a niektori ste podpriemer:-))
Ta priam pachne hnilobou do dialky:-))
Mna by zaujimalo viacej obnovenie vysetrovania belgickych policajtov,ktori ublizili p. Chovancovi v cele pre zadrzanych. Takym sposobom ze zomrel. Skandalozne boli zatial nepotrestani...
Vitazna sa nedari,tak aspon oslabili Europu,aby profitovali zo zbranovych kontraktov,z logistiky predrazeneho zemneho plynu(akcia odpojenia NS1 a 2 v Balte).
Vdaka za prinosne myslienky. Kissinger upozornoval dnesnych aktivnych politikov na mozne blizsie prepojenie Ruska a Ciny,ale asi si mysleli,ze uz je prilis stary. Zase zopakujem-nemam rad jeho konanie,ale pri citani jeho knihy "Usporiadanie sveta" sa potvrdzuje aj Tvoje nazory. Bol genialny strateg s ohromujucimi vedomostami,len sluzil "diablovi"...
cacok
Viem. Nedal si mi novu info. Politici su iba predlzenou rukou,aby to vyzeralo demokraticky:-))
Tuto tematiku zakulisia nebudem rozoberat-zakulisie ma zaklady v najmocnejsich financnickych rodinach a najsilnejsich zbrojarskych koncernoch...Lockheed-Martin...jeden priklad.
Odporúčame