+++++
Uz vtedy som o tom pisal blog...
Suicide Squad.
Bol to skvely napad!(sarkasticky).
Pocas silnejucej ruskej ofenzivy na Donbase poslat dobyjat pohranicnu oblast v Rusku,stratit pri tom zivu silu a kvalitnu techniku,ale zaroven medializovat to ako velky uspech.
Ruske velenie si moze skonstatovat...nevyrusovali sme protivnika,ked robil velku chybu.
Oni bombarduju humanitarne...Nagasaki,Hirosima,vo Vietname Agent Orange+Napalm,v Iraku cele mesta a v Srbsku cinske velvyslanectvo,zeleznicu a Belehrad.
...Kefalin,co si predstavujete pod pojmom proruskych pisatelov??
Celkom ma to zaujima,lebo ja som "nebezpecny" kremelsky agent a o polnoci Ta pojdem strasit:-)
A velkolepe recicky o am.just.systeme a moralke si nechaj do kaviarne pre slnieckarov.
Aj dnes sa krutis ako had,ktoreho chytia za chvost:-)
Su to ubohi ludia,aj ten ich "uzasny" sofistikovany algoritmus cistenia:-))
Je to vzajomne Eduard.
Tiez pisem blogy,ale servitku si pred usta nedavam,mame rozdielne vyjadrovanie,no principialne sme na jednej kolaji.
...ked ma silnejsie vypadky,tak aj malych chlapcov...
A to boli pod "koberec zametene" este inakvejsie aktivity synacika v Europe...
Danove uniky,narkomanstvo,tunelovanie firiem na UA a mravnostne delikty so zenami-toto vsetko omilostene amnestiou indisponovaneho otca-tak toto rozhodne nie je dejinnou banalitou. Ale pobavil si:-)))
Trepes dve na tri.
Ta iluzia o skvelych a poctivych vysetrovateloch sa rozplynie ako ranna hmla.
Veru tak-umyselne danove uniky,nelegalne drzanie zbrane,drogove prehresky a aj zneuzivanie zien...
Verim. Chladnicka krizena s kalkulackou-nulova empatia a bezcitnost.
...dvaja...
Cas pre dalsich pride-nasi chlapci:-)
Odporúčame