Gratulujem. Velmi mile prekvapenie .... nech sa dari i nadalej!
Gratulujem. Velmi mile prekvapenie .... nech sa dari i nadalej!
bruk, bohuzial, ale my ziaden dosah ani vplyv na chod krajiny nemame.
Ba ani na volbu vladnucich.
A politici si strazia len svoje ucty a teple, najlepsie dozivotne fleky.
Vzbura mozna nie je. Narod je tak rozpolteny, roztriesteny, ze zjednotit ho nie je mozne.
Ste staromodny, dnes uz pozvanie na kavu a ci kolu by urazilo.
Ale vazne, staci sa pozriet na akterky tej sleziny, vacsina bezdetna a ci promiskuitna ... a platia to filantropovia typu Buffett ml.
Ziadna normalna, zdravo mysliaca zena na taketo "hnutia" nereaguje, ale zial, nenajdu sa zenske osobnosti, ktore by sa proti postavili a ked tak im priestor neumoznia, ony tieto sufrazienky maju aj "svoju medialnu obec" za aktivnej ucasti Ivanky Trump-Kushner.
Volici Kotlebu nie su fasisti a volia fasistov ... fakt dobre
Fajn, vsetko ide, ako ma .... dobre uz bolo ....
Europa bola ekonomicky silna, ale to uz neplati, ale este je stale bohata a bohati su i obyvatelia .... politicky bola najma od II.svet.americkym priveskom.
Americania vo vztahu k Europe zacinaju ... Europa je nam dlzna a aj tym koncia, ale nerozvadzaju to a ani nik sa nepyta.
Mame smolu .....
Ako Hillary, tak Donald, historici, politici ...
bruk, nesuhlasim
Po zjednoteni Nemecka siel Helmut Kohl do Washingtonu, ako sam povedal, s malou dusou, ci sa navrati .... a preco?
Kohl chcel Turkou poslat do ich domoviny, najma tych, co sa nedokazali ani sa generaciu "aklimatizovat". S tym, ze im budu zachovane vsetky soc.vyhody, ake pozivali v Nemecku.
A zrejme neuspel, ako ani de Gaulle pred nim.
O tom rozhodoval niekto iny .... nie Francuzi, ba ani Nemci, ci Anglicania ....
Odsudzujem kazde sankcie ....,. ale .....
Rusi sankcie proti Severnej Koreji odsuhlasili, ba dokonca v Dume volali po prisnejsich ....
Tak nech nebedakaju, aspon maju vyhovorku, preco ekonomika zamrza.
Trump je pre svet a Rusko obzvlast pozehnanie, nech mu panboh dlheho zdravia dopraje!
Slovenský James Bond alias Šafárik .... amen a tma .....
Vlada Krym uznat nemoze, potom by musela uznat i Kosovo a to neuznala dodnes ....
Putin si dupol a zavreli Chodorkovskeho ... srandista ....
Jojoj ... stare, vysledky prieskumu boli zname hned po skonceni futbal. MS a boli aj oficialne zverejnene.
Kedze Echo patri Gazpromu, tektonicke platne vibruju ..... Kudrinov navrat nevesti pokoj.
kormidlo, tak nevahajte a tocte kolo sankcii.
Pozor, neotvarat!
Jeden nikdy nevie, ci ti ruski travici letiaci z Londyna do Moskvy nevyhodili novicok nad Kosicami.
Viete, najsmutnejsie na celej tejto sarade je to, ze bankari a zbrojari si suchaju ruky. A miliony ludi trpia a trpiet budu.
Ked zaviedli sankcie na Al, cena na londyn.burze vzrastla, taky Rus Deripaska netratil, tratili len jeho zamestnanci.
Detto v Cine .... pani sa hraju a chudoba place.
Stanislav, ako malo Vam staci ku spokojnosti, skromny clovek... toto nie je blamaz Slovenska, to len taky Kiska, Sulik a pod spravili teatro.
Ak je to blamaz, tak Nemecka a ti to velmi dobre vedia a preto mlcia.
Pri sudnom pojednavani v Berline, bola cast o realizacii unosu neverejna!
Ktoze kto si "vyspekuloval" detaily?
Kiska&spol Parta posahancov su ti, co Slovensku skodia.
Inak uz je vsetko inak, Vietnamci su pripraveni "uneseneho" vratit do Berlina.
Vela stastia a pevny zaludok pri sledovani takych kreatur, ja jdu blejt velebnosti!
Ten Sulik je este vacsi v°l nez som myslela.
Tolko hluposti, co ste vyprodukovali je uz trestuhodne. Rozpitvali ste staru smradlavu tresku, kto vam uveril je cvok.
Blamaz mas v hlave, Risko!
V mene svetoveho mieru ... tfuj, ale som si vydychla, mierotvorca Trump ma zmysel pre humor .... ako aj europska Frederika.
Poculi sme huseroveho Jean Claude vo Washingtone.
Tragikomix, ziada svetovy mier a nic menej ...
Peugeot uz oznamil, ze v Irane konci * niekolko inych fran.fi i svedska Scania, nem. Siemens a Airbus tiez nedodrzi zmluvu ...
Vsak obcan im to vykompenzuje, tak ta Donald oslavovali, teraz by to mali platit.
Vďaka za rozptýlenie ... niet nad životné skúsenosti.
Nech sa darí, zdravie slúži ... zase nabudúce, potešenie na mojej strane.
Ten hochstapler Kiska si vystaci aj sam.
Kedy sa Slovaci vzchopia a prestanu take kreatury, co im len skodia, podporovat?
Odporúčame