Auto s ceskou poznavacou znackou ... skuste zacat s patranim doma ....
Vela stastia, detektiv Oriesok!
Auto s ceskou poznavacou znackou ... skuste zacat s patranim doma ....
Vela stastia, detektiv Oriesok!
A ake su tie fakta?
To, co uvadzate su z casti iba ... ten povedal, onen povedal .....
Vyjadrenie vietnam.strany .... nikde
Vyjadrenie taj.sluzieb ..... nikde
Vyjadrenie nemeckych predstavitelov .... nikde
Vsetko po.serkal ten podvodnik kiska, kde je vyjadrenie nemeckeho diplomata?
To malo byt prve, co mal urobit a nie rozsirovat domienky a hadzat z prava do lava kadejake famy.
Ahoj Ninuška, som rada, ze som ti mohla byt inspiraciou.
Hoci si mi vytykala, ze uz som trapna s tym svojim vecnym dakujem .... ako sledujem, padlo na urodnu podu. Som potesena, ze saslusnost ujala.
Prijemnu diskusiu a zase niekedy dovi!
A tak ..... ja uz som citala od pravdackych diskuterskych expertov aj to, ze Slovensko bolo priemyselnou krajinou uz za cisarpana a jeho R-U. Ba dokonca, ze nebyt Tisa tak Slovaci do po dnes den spia na slame.
Mali by ste sa uz ujednotit ako to vlastne bolo. Tym netvrdim, ze nemas pravdu.
Ale pravdu ma i simon22.
Trump je ten posledny, ktory by mal kecat o tom, ze Ameriku Cina znasilnila apod zvasty.
Globalizacia z americkej dielne Ameriku spustosilla a taky nenazranci ako Trump, preco nedava zarabat am.robotnikom, ale vsetko potrebne pre "svoje" rezorty zadava cin.firmam a indickym, ako i jeho dcera.
Vlastenec len pantom melie .....
"Varovali sme pred obch.vojnou, budu to amer.rodiny, co budu tratit." Matthew Shay, Nar.federacia obchodnikov a CEO.
Takze tak .... velmi zjednoduseny pohlad blogera a ...radsej budem cusat, k comu cinski komunisti tie technologie pouzivaju.
Tie ich investicie v Afrike su len novym kolom kolonizacie, nic nove neprinasaju, len navysuju migraciu do Europy.
Som rada, ze tam nezijem.
milant, vsak som to napisala .... ocistite tie stat.data cin.exportu od vyrobkov, sluzieb americkych fi alebo japonskych, korejskych atd a dostanete uplne ine cisla
Cina je jednickou vo vyrobe elektomobilov, ale ona tu cinsku vyrobu rusi, nepredajne. Predavaju sa am. GM atd ...
Vyssie colne tarify na ocel, ale, bozinku, ved cinsky export ocele do USA je zanedbatelny.
1/2 dovozu ocele do USA je z Kanady, Australie, Brazilie, Mexika, Argentiny a zzvysok z EU, ten cinsky netvori ani 1/10.
Cina nie je schopna vyrobit kvalitnu ocel, vacsinou ju kupuje v EU.
Naviac cin.oceliarne su technolog.zastarale a cicaju verejne zdroje. Si ich dava postupne zatvarat.
Cina bola pred 35 r koncipovana ako obratena strana USA, spojene nadoby, pozrite si trebars BU oboch.
Reformy spustil Teng Siao-pching od neho ten citat vyssie.
Cina vyuziva am.expertov tak, ako USA vyuzivala europske mozgy /IBM/.
Nemusim nic vypisovat, vsetko uz napisane bolo a stat.datam neverim od padu Libye.
Simon, to socialisticke zriadenie zlikvidovaliti isti, co ho aj spustili.
Inak ....aj tak nejako to bolo a je ....
Pekny a uspesny den!
Velmi zjednoduseny pohlad s mnozstvom nepresnosti .... cla nie su sankcie!
Trump ma obmedzene videnie, bud trpi seroslepotou, alebo vobec nerozumie obchodu, alebo je to zamer /vydieranie/ a mozno vsetko dohromady,
Asi ste zabudli na vyrok cin.prezidenta "Je jedno, ci je macka cierna a ci biela, hlavne, ze chyta mysi.'
Globalizacia z USA nastartovala ten cinsky zazrak, ziadni komunisti!
Pri tej statistike neberu ohlad na americke fi, ktore v Cine vyrabaju, predavaju svoj amer.tovar i do USA, Trump nezohladnuje ani am.investicie v Cine a Vy tiez nie.
Velmi zjednoduseny pohlad a zavadzajuci, obmedzeny, pan bloger.
Stenley a čí? Asi tvoj .... ale to nevadí, hlavne, že ti chutná a stráv to v pokoji!
Turecko sa rúti a berie aj Európu a pritom uzatvorilo miliardovú dohodu s Pentagonom.
Už začiatkom roka špan. banka BBVA, ktorá vlastní tretinový podiel v tretej najväčšej tur.banke Garanti Bank tratila poklesom líry 15-17%, UniCredit 14% a straty sa prehlbujú.
V r. 2019 má Turecko splatiť eur.bankám 136 miliárd ..... nesplatí a spustí fin.krízu v EÚ.
Aky operacny system v pc pouzivas? Google pouzivas?
Kreditku mas? ............
Len tak dalej, Donald Trump!
Natri im to!
Verim, ze motorov z Ruska mate dostatok, ruske fi sa z Iranu nehodlaju stiahnut ... i Walmart je zasobeny lebo ani Cina nie ....
Ak myslite, nebudem rozporovat. Ja sa v tych serepetickach nevyznam.
Prijemny podvecer!
kormidlo ... asi mate pravdu ... ta opozicia to je taky zmiesany tovar aj s tym podvodnikom na cele, co sa vyjadril, ze sefuje mafianskemu statu.
Pekne sa vyhodnotil, ja len neviem pochopit, kto take kreatury voli ....a este im aj drukuje.
Vytvarat chaos nad chaos, asi v tom sa citia dobre. Pokoj im vadi.
Majte sa fajn, vsak ono sa to nejako vyvrbi.
Stanislav a akoze moze KLDR ohrozit USA?
Krizniky am.namornictva plavaju okolo Korejskeho poloostrova, v J.Koreji Japonsku maju amici voj.zakladne ....
Ani odbornici nie su zajedno, ake zbrane vobec Kim ma k dispozicii.
Trump ma rad svetla reflektorov a rad sa predvadza, ten summit bola zrejme len show.
Blog ste zaujimavo spestrili fotkami, potesili zrak.
Mna na tom zaraza, ze vobec nikde som nenasla vyjadrenie Vietnamcov a ani nik ho neziadal.
Taktiez mi chyba vyjadrenie SIS, vsak to bola akcia tajnych sluzieb.
Cele to smrdi .... z Bavorska samotni Nemci odlifrovali Ujgura z Ciny, ktory v Nemecku ziadal o polit.azyl ... prekryvaju svoje nedostatky Vietnamcom.
Ja som na tom nic dojimave nezhliadla. Napisala zopar fraz a to je tak vsetko .....
Je to ich vec a mna do toho nic, nech si ziju svoje zivoty ako sa im paci a ako im vyhovuje.
Trump uz rozbieha kampan k duhemu vladnutiu.
Cinske textilky nestihaju vyrabat upomienkove serepeticky, aby to bolo este s nizsimi clami.
Chelsea Clinton-Mezwinka sa pripravuje do Kongresu ....
Ivanka sa tym ani netajila, ze by sa rada videla v prezidentskom kresle. Mozne je vsetko, tot nedavno spustila kritiku vlastneho otca-prezidenta ....
Je Uplne jedno, kto bude buducim obyvatelom washingt.bielej chatrce.
To nie je ziadna socialisticka hospodarska politika, ktora vo Venezuele bola zavedena!
Ked uz tak, tak socialna politika.
O demokracii vo Venezuele tiez hovorit nemozno.
Ale ani o tom, ze v casoch "dobrych" Venezuela financne vypomahala okolitym statom .
Argentina je toho ukazkovym prikladom, Venezuele dlh nesplaca, am.hedgovemu fondu ano, hoci dlh bol neopravneny.
Dokonca aj bohatej USA v case hurikanu prispela na obnovu ....
Zatykali v armade ....katastrofa, to aj za socializmu sa k tej oblasti vedeli fundovanejsie vyjadrovat odhliadnnuc o ideologie ako dnes. Cas spickovych komunikacnych technologii a taka info bieda.
Ustup hegemona USA nesposobil Trump, to je dlhodoby proces.
Velmi dobre to bolo vidiet v Syrii, ked obam.administrativa kolik odovzdala Rusom.
Trump sa to snazi zvratit a inak to nevie, tak vydiera .....hegemon sa svojho postavenia len tak nevzda.
EU odoberie soju, ktoru Cina nechce a Trump moze am.farmarom zaplatit, aby skludnil napatie.
EU bude odoberat bridlicu, ale v USA zatvorili dalsie 3 vrty. Tak odkial tu bridlicu USA vytiahne?
Wilson vytvoril podmienky k II.svetovej a Trump vytvara podmienky k vrazdeniu v Europe. Ale najskor ju vykradne ....
Odporúčame