Ciciak, pôsobivé, ale nie k téme .... ekonómia nie je veda!
I sám si to napísal ... z gréckeho slova .... ekonomika je má dať/dal .....
Ciciak, pôsobivé, ale nie k téme .... ekonómia nie je veda!
I sám si to napísal ... z gréckeho slova .... ekonomika je má dať/dal .....
Blackwater/Academi tí majú dnes raj a sú plne vyťažení, prísun peňazí neobmedzený, však majiteľova sestra je v trumpvláde
+++ vďaka za rozšírenie mojich vedomostí.
Kúp si rogalo a môžeš lietať, iste sa pobavíš, olé, olé, hopsa, hopsasa ....
P.S.: moja zlatá J. beruška prenádherná, maj sa fajn a nech sa Ti darí ..... nechty, nechtíky, nechtiská nepodarené ..... nesnaž sa robiť iného hlupákom, nakoniec sa ukáže, že ním si Ty .... posledný príspevok, vyvetrané, rohy vykadené, smeti vynesené, už iba zabuchnem dvere.
Neviem, čo bolo príčinou tohto apelu, ale je zbytočný. To už napísal nižšie Milan.
Ako sa dá zneužiť a využiť identita nič netušiaceho človeka, tak možno vytvoriť desiatky falošných profilov, diskutérov i blogerov.
Neverila som tej informácii, ale preverila a je to stoka.
Je prekvapujúce, že si myslia o svojich metódach, že sú sofistikovanejšie ako šmelinárov s hrncami a či podomových kazateľov.
Ale s pobavením som tie ich hry sledovala. Boli presvedčení o svojej neomylnosti a hry ja na bráchu, brácha na mne a zlý-dobrý s pokazom, však to je on .... začali byť trápne.
Dokážu denne sledovať tv,všetky možné periodiká a písať na sme,topkách,pravde.
Keď sa objavil na sme článok, že na pravopisné chyby upozorňuje nepríjemný jedinec, ustalo to a jazykovedkyňa chybuje tiež, je to žena, nedajte sa mýliť. Ženský klub.
A potešil ma i článok, ospravedlniť sa nedokáže iba sociopat.
Čo som potrebovala to som získala a v takej spoločnosti sa mi nežiada pobývať.
Nemáte šancu to zmeniť!
Jaj, admin a čože bolo na mojom príspevku závadné?
Pošlite mi zoznam, pod ktoré blogy prispievať nemám.
Mne ušetríte čas a sebe robotu. Vopred ďakujem!
Nežijú náhodou tvoje deti vo V.Británii? Veď to je multikulty raj.
Prekonávaš v dĺžke textu aj Stanislava.
Chmelár má na prezentáciu dosť priestoru a je len na ňom, ako ho využije.
Neexistuje zlá a či dobrá propaganda, je len propaganda .... to je dokazateľné.
Že sa vôbec nad tým pozastavujete, hoci máte pravdu, je to na h.... a na nič ....
Stačí Boris K. v parlamente, ľudia sú spokojní, na kieho ancikrista sa tým zaťažovať.
Z diskusie som prečítala iba zopár príspevkou, tak dík za oboznámenie so situáciou.
Asi tak to bude, ako píšeš. Veď i Guantanámo stráži angl. sbs z G4S a sú sj v Afrike Angola .....
Rusi tam zahynuli kvôli zrade, ale boli to sbskári, čo mali strážiť ropné polia, nie ruskí vojaci ani žoldnieri typu am.Academi.
antiliberal, Tereza Spencerová, Literarky.cz, stačí uviesť zdroj a ušetríš si robotu kopírovaním, verím, že ťa nešľahne a nespadneš na .....
evita, tak už chápem, kto ťa inšpiruje tou alternatívnou históriou .. nezávislá-neúspešná-nechcená-... tá tvoja dáma sa vie zaskvieť .. pri symbolickom hrobe tisa sa nechala počuť ....som hrdá, že sme mali takého prezidenta, hodný úcty, štátnik .... aj obyvatelia 102 vypálených dedín iste na neho s "úctou" spomínajú ....veď za obeť jeho nacirepresáliam padlo za obeť 5.300 občanov ....
Bol to náš prvý prezident po Svätoplukovi ... skvost a výkvet slov.inteligencie, ku ktorej patríš ....natália na hrad!!!
Drahá a prečo to Rusi amíkom dovolili?
Prečo Rusi dovoľujú Izraelu, aby bombardoval okraje Damašku?
cisielko, zdá sa, že zas a opäť, mierne povedané, klameš ..... tak, ako vždy a vo všetkom, repres.
No a? Konečne môžte z EÚ tahet ... čo ti zase vadí?
Islám bude vládnuť svetu, ale inak všetko po starom.
Alobal a už si videla hus hádzať kamene?
oskar, boli by ste veľmi nemilo prekvapený kto to je ....
Odporúčame