cisielko, zdá sa, že zas a opäť, mierne povedané, klameš ..... tak, ako vždy a vo všetkom, repres.
cisielko, zdá sa, že zas a opäť, mierne povedané, klameš ..... tak, ako vždy a vo všetkom, repres.
No a? Konečne môžte z EÚ tahet ... čo ti zase vadí?
Islám bude vládnuť svetu, ale inak všetko po starom.
Alobal a už si videla hus hádzať kamene?
oskar, boli by ste veľmi nemilo prekvapený kto to je ....
Tomáš Szalay, bol takmer môj sused, k jeho otcovi som chodila na čerešne.
A čo má byť? V oblasti zdravotníctva pracuje dlhú dobu .....či je odborník posúdiť neviem, ale ambiciózny a pracovitý je .....
A čo robí americká armáda v Sýrii? Ja myslela, že Sýria patrí Sýrčanom, to sú mi veci.
Ale som rada, že americká armáda - náš spojenec, je tak bdelá, hneď som pokojnejšia.
Júj, diskusia má spád. Otras čítať .... tiso bol skvost a farár .... ako šéf nacipropagandy J.Goebbels bol judae, tak isto i šéf bolshevikpropagandy I.Erenburg, rozdiel bol medzi nimi iba ten, že tí západní judae opovrhujú tými východnými a to je kameň úrazu po tisíce rokov.
Tiso proti nim bojoval a zároveň im slúžil.
Veselú debatu, pľujte, kamene prinesiem, ak sa budete chcieť pozabíjať.
Príjemný deň!
Vieš, fúrik, ten V.I.Lenin napísal i toto .... nezáleží na počte etnika, ale jeho údernej sile .... a on ju poznal, však ho vyškolili, vyzbrojili, zaplatili i zabili ....
Všetku centrálne banky i tá ECB spravuje BIS a kto zriadil BIS?
V kríze sme už dávno. Tie krízy sa iba nabaľujú ....
abraxas a to poznáte komanda zbornej rozdrvila družstvo izraela a starý Rabinovič, naši porazili našich ....
Mažem, mažeš, maže
Mažeme, mažete, mažú ..... namažte si aj ..... prečo mňa nebloknete?
A ktože ten islám stvoril?
To je pekné, že AfD priznáva komi je poplatná.
Nemecko vyplatí alžírskych judae, lebo boli súčasťou vichystického Francúzka, uživí aj ich pobratimov, však sú z jedného úľa.
A môžte i dvere zatĺcť na svojej chyžke, rozhodnuté už bolo.
USA a Čína jedno jest, z blata do kaluže .... a možno ešte horšie ako bolo.
Staré čínske príslovie .... Kto sa rozhodol hľadať pravdu, musí mať zdravého a rýchleho koňa .... mrzké povahy nájdete všade.
Tomu strakovie odroňovi už načisto preplo. Nielenže klame, ešte aj krivo obviňuje.
Stanislav, posol nádeje .... stále dlhé, dlhočizánske vety, keď dočítam vetu, nespomínam ako začínala.
Ruské voľby ma nezaujímajú, ako ani tie slovenské, tak sa bavte ďalej o niečom, na čo dosah nemáte, príjemnú zábavu!
Hm.... lebo nevieš .... tak neodpovieš, prirom je to len zopár slov ..... zerohedge nepísal?
Odporúčame